Związki i seks

Wybranką jego serca została lalka. "Dreszczyk emocji, o którym marzyłem"

Związki i seks

Autor:
Nastazja
Bloch
Ożenił się z lalką

Miłość nie zna granic. Udowadnia to kazachstański kulturysta. Mężczyzna od dłuższego czasu znany jest w sieci ze swoich burzliwych związków. Jego życie uczuciowe obraca się bowiem wokół silikonowych lalek. Małżeństwa, zdrady i rozwody - jednym słowem, nie jest nudno.

Mężczyzna ożenił się z lalką

Yuri Tołoczko to kazachstański kulturysta, o którym w sieci zrobiło się głośno za sprawą nietypowych związków. Mężczyzna w 2019 roku związał się z lalką Margo. Co więcej, prawo pozwoliło mu na to, aby wkrótce sformalizować miłość do "sztucznej kobiety" i zostać jej mężem.

Wszystko zaczęło się jednak w klubie nocnym. To właśnie tam Yuri po raz pierwszy ujrzał Margo i poczuł, że chce poznać ją bliżej. Za zgodą właściciela, tej samej nocy lalka pojechała z nim do domu. Podekscytowany mężczyzna swoją "wybranką" chwali się w mediach społecznościowych. Nie obyło się bez zazdrości.

- Zauważyłem, że inni napaleńcy pisali do mnie. Zwierzali się z tego, że sami chcieliby mieć taką Margo. Co tu dużo mówić, przestałem ją pokazywać światu. Byłem zazdrosny – zdradził.

Po 8 miesiącach para oficjalnie została małżeństwem. Niestety szybki ślub zakończył się równie szybkim rozwodem. Gdy tuż przed świętami Bożego Narodzenia lalka zepsuła się i wymagała naprawy, Yuri zaliczył skok w bok, a następnie podjął decyzję o rozstaniu. W mediach społecznościowych ogłosił wówczas rozwód z Margo, a także przedstawił nową miłość Lolę. Wkrótce do duetu dołączyła jeszcze silikonowa Luna.

Yuri Tołoczko - życie w trójkącie

Życie z silikonową Luną oraz Lolą okazało się strzałem w dziesiątkę. Mężczyzna przekonuje, że lalki są także zakochane same w sobie, co sprawia, że tworzą idealny miłosny trójkąt. Ponadto nie marudzą i dostarczają mężczyźnie doznań, jakich nie dawała mu żadna kobieta.

To jednak nie wszystko. Zadziwiający jest także wizerunek wybranek. O ile Luna przypomina kobietę, Lola ma ludzką głowę i ciało kurczaka.

- Pamiętacie mój eksperyment z kurczakiem? Więc wtedy naprawdę mi się to podobało. I stwierdziłem, że chcę mieć taką seks zabawkę. Postanowiłem także, że od dzisiaj będę miał harem. W naszej rodzinie jest miejsce dla wielu osób. I to jest właśnie ten dreszczyk emocji, o którym marzyłem. P.S. Zerwaliśmy z Margo. Nie jestem jeszcze gotowy, aby mówić o przyczynach rozwodu - podsumował mężczyzna.

Swoimi kobietami Yuri chwali się także w mediach społecznościowych. Na Instagramie podziwiać możemy codzienność domowników. Jak się okazuje, mężczyzna zabiera swoje "kochanki" nie tylko na wakacje, do sklepu czy restauracji. Niedawno Lunę zaprowadził także na wybory.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Karl Tapales/GettyImages

Pozostałe wiadomości