Związki i seks

Poznali się dekadę temu. On miał 15 lat, a ona 52. Dziś nietypowi małżonkowie starają się o dziecko

Związki i seks

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Kobieta w ciąży, Cheryl i Quran McCainowie

Cheryl McCain ma 62 lata, siedmioro dzieci i siedemnaścioro wnucząt. Rok temu wzięła ślub z 25-letnim Quranem McCainem i pragnie ponownie zostać matką. - Jesteśmy bardziej niż gotowi, by mieć dziecko - komentuje przyszły ojciec. Oto historia nietypowego, kontrowersyjnego małżeństwa.

USA. 62-latka chce mieć dziecko z 25-latkiem

Poznali się przypadkiem w 2012 roku. 15-letni wówczas Quran dorabiał w sieci restauracji fast food w Georgii, w której funkcję menadżera pełniło jedno z dzieci Cheryl McGregor. 52-letnia kobieta bardzo często odwiedzała syna w miejscu pracy i tym samym nawiązała bardzo dobry kontakt z jego podwładnym.

Po jakimś czasie drogi Qurana i Cheryl się rozeszły, ponieważ nastolatek zrezygnował z dalszej pracy w lokalu. Dawni znajomi spotkali się ponownie w 2020 roku w supermarkecie, w którym kobieta pracowała jako kasjerka. Ich kontakt się odnowił, a wspólne nagrywanie filmików na TikToka sprawiło, że między parą zaiskrzyło. Nietypowy związek zakończył się ślubem.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Różni ich wiek, a łączy podobno miłość i zrozumienie. Oboje chętnie pokazują swoją codzienność w mediach społecznościowych i tym samym stali się "gwiazdami TikToka", ponieważ ich aktywność w sieci systematycznie obserwują ponad 2 miliony internautów.

- Quran jest bardzo emocjonalny i to jest coś, z czym wcześniej się nie spotykałam. Wszyscy [ moi partnerzy - przyp. red.] mieli w sobie dużo gniewu. A on naprawdę o mnie dba - przekonywała Cheryl.

Cheryl i Qurana McCainów dzieli 37 lat. Małżonkowie starają się o dziecko

Cheryl McCain w wywiadzie dla "New York Post" przyznała, że jej małżonek "zawsze chciał mieć dzieci, a ona pragnie być matką". 62-letnia kobieta wychowała już siedmioro pociech i jest babcią 17 wnucząt. Nie wyklucza, że zdecyduje się na adopcję lub skorzysta z usług surogatki, ponieważ sama nie jest już prawdopodobnie w stanie urodzić maluszka.

Co na to 25-letni Quran? Mężczyzna w pełni zgadza się z żoną. - Jesteśmy bardziej niż gotowi, by mieć dziecko - napisał niedawno na TikToku. Na jednym z opublikowanych filmików dodał, że poszukiwania kobiety, która urodzi im malucha, intensywnie trwają.

- Szukamy miłej surogatki, która zechce podpisać umowę, aby po narodzinach nie mieć nic wspólnego z dzieckiem. W przypadku adopcji szukamy dziecka, które ma biologicznych rodziców o różnym kolorze skóry, aby czuło, że jesteśmy jego prawdziwymi rodzicami - ogłosił przyszły ojciec.

@kingqurannewpage We are more than ready to have this baby @oliver6060 ♬ original sound - TAY MULETTI

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: sod tatong/Getty Images, Instagram

Pozostałe wiadomości