Związki i seks

Jedno spojrzenie może rozpalić serce. TikTokerka pokazuje skuteczny sposób

Związki i seks

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Kobieta rzucająca uwodzicielskie spojrzenie przez dłonie ułożone w kształt serca. Uwodzenie. Podryw. Porady z TikToka

Nawiązywanie nowych znajomości to niełatwa sztuka. Wiedzą o tym zwłaszcza nieśmiałe osoby, które nie potrafią swobodnie flirtować, a co za tym idzie otwarcie eksponować swoich zalet na pierwszej randce. Okazuje się jednak, że zainteresowanie płci przeciwnej można wzbudzić w zaledwie parę sekund, a wszystko to za sprawą uwodzicielskiego spojrzenia. Przekonuje o tym znana TikTokerka, Sophie Rose Lloyd. Jak wygląda jej sprawdzony sposób na rozpalenie czyjegoś serca jednym spojrzeniem?

Jak rozpalić czyjeś serce spojrzeniem? Sposób z TikToka

Użytkownicy TikToka każdego dnia mają szansę odkrywać inspirujące porady dotyczące mody, urody czy kulinariów. Co ciekawe, w modnej aplikacji nie brakuje też cennych wskazówek dla singli, którzy pragną odnaleźć swoją drugą połowę. Najlepszym tego dowodem jest post opublikowany przez Sophie Rose Lloyd, której profil cieszy się zainteresowaniem niemal 340 tys. internautów.

Znana influencerka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami trikiem, który określiła mianem "psychologicznego oka miłości". Jego zastosowanie ma stanowić gwarancję sukcesu podczas randki. Sophie niejednokrotnie miała okazję wypróbować oryginalną technikę.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Zobacz wideo: Kto płaci za pierwszą randkę?

Kto płaci za pierwszą randkę?
Kto płaci za pierwszą randkę? Kto powinien sięgnąć po portfel na randce? Czy dobrym zwyczajem jest, by to mężczyzna zapłacił? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Psychologiczne oko miłości" - trik z TikToka

W kilkunastosekundowym nagraniu TikTokerka wyjaśniła, że jej metoda na rozpalenie czyjegoś serca składa się z trzech prostych kroków. Wystarczy ze skupieniem przyglądać się określonym punktom na twarzy rozmówcy, nakreślając spojrzeniem tak zwany "miłosny trójkąt".

  1. 1Spójrz w lewe oko mężczyzny, zatrzymaj na nim wzrok przez sekundę.
  2. 2Skieruj spojrzenie na jego usta, patrz na nie przez 2 sekundy.
  3. 3Wpatruj się w prawe oko rozmówcy przez sekundę. 

Sophie Rose Lloyd zdradziła, że ten nieszablonowy sposób udało jej się odkryć dzięki lekturze artykułu traktującego o psychologii związków. Podkreśliła też, technika nie sprawdza się podczas wideo rozmów.

@sophieroselloyd

If u have never done this before search it and do it it works every time

original sound - Luna/Lune

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: JGI/Jamie Grill/Getty Images

Pozostałe wiadomości