Związki i seks

Chciała pomóc przyjaciółce przy opiece nad dzieckiem. Gdy je zobaczyła, odkryła zdradę 

Związki i seks

Autor:
Nastazja
Bloch
Gdy zobaczyła dziecko przyjaciółki, odkryła zdradę

Dobra i troskliwa przyjaciółka to prawdziwy skarb. Taka też była Hailey Custer. Gdy tylko jej bliska koleżanka powitała na świecie dziecko, ta wspierała ją od pierwszych dni. Niestety noworodek skrywał tajemnicę, która zabolała 28-latkę.

Znamię noworodka dowodem na zdradę

Dla wielu osób, w tym dla Hailey Custer z Wickenburg przyjaźń nie zna granic. Dlatego, gdy 28-letka dowiedziała się, że jej najbliższa koleżanka jest w ciąży, od razu zaproponowała pomoc. Jako mama czwórki dzieci miała już spore doświadczenie i chciała się nim podzielić. Hailey towarzyszyła więc przyjaciółce w badaniach, a także odwiedzała świeżo upieczoną mamę po porodzie i pomagała w codziennych czynnościach. - Tak naprawdę wcieliłam się w rolę ojca, którego nie było. Byłam przy niej na każdym kroku. Nawet w szpitalu, kiedy dostała znieczulenie zewnątrzoponowe, położyła się na mnie. To ja pierwsza wykąpałam jej dziecko – czytamy wypowiedź Hailey w "The Sun".

Niestety wspomniana kąpiel przyczyniła się do tego, że 28-latka odkryła tajemnicę, która okazała się dla niej bolesna. Otóż podczas mycia malucha dostrzegła, że ma on takie samo znamię i w tym samym miejscu, co jej mąż. Wtedy zdała sobie sprawę, że najbliższa koleżanka i jej ukochany mieli romans. - Kiedy to zobaczyłam, moja przyjaciółka stała obok mnie. Spojrzałam na nią i wszystko wiedziałam. Nie padły żadne słowa. Po prostu wiedziałam – stwierdziła Hailey.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Relacje przyjaciółek po zdradzie

28-latka nie mogła uwierzyć w to, co zrobiła jej najlepsza przyjaciółka i mąż. Choć wybaczyła im romans, złożyła papiery rozwodowe. Co ciekawe, zdecydowała się także zamieszkać ze swoją najbliższą koleżanką i jej pociechą.

To niewinny maluch, który nie miał nic do powiedzenia w tej całej sytuacji, nie jest niczemu winny. Ciągle myślałam o swoich dzieciach, w końcu to ich braciszek. Nie będę tą osobą, która pozbawi ich kontaktu

Z czasem zaczęły wychodzić kolejne kłamstwa męża 28-latki. Okazało się, że zdradził ją z 30 kobietami, a dwie z nich zaszły z nim w ciążę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Glasshouse Images/GettyImages

Pozostałe wiadomości