Związki i seks

Poszła na randkę z chłopakiem z Tindera i zaczęła rodzić. "Pielęgniarki myślały, że to ojciec dziecka"

Związki i seks

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok, Daily Mail
Kobieta w ciąży

Niezwykłe historie miłosne nie są jedynie wytworem ludzkiej wyobraźni. Zdarzają się naprawdę i to w najmniej oczekiwanym momencie. Owiane złą sławą aplikacje randkowe okazują się być miejscem, w którym można spotkać wartościowego partnera, kandydata na męża oraz wspaniałego ojca. Doświadczyła tego Alyssa Jane, która poznała Maxa, gdy była w 6. miesiącu ciąży. Mężczyzna był obecny przy porodzie jej syna. - To gotowy scenariusz na film - doceniają internauci.

Australia. 20-latka zaczęła rodzić przy nowo poznanym chłopaku z Tindera

Alyssa Jane założyła profil w aplikacji randkowej, gdy była w 6. miesiącu ciąży. 20-latka poznała tam o pięć lat starszego Maxa, z którym wybrała się na trzy udane randki. Czwarte spotkanie nowych znajomych miało przebiegać tak jak zwykle, jednak sprawy przybrały nieoczekiwany obrót.

Jak podaje "Daily Mail", kobieta chciała odebrać wracającego z podróży służbowej mężczyznę z lotniska, jednak nie mogła stawić się w wyznaczonym miejscu, ponieważ odeszły jej wody płodowe. Zadzwoniła więc do 25-latka, by poinformować go o zaistniałej sytuacji. Nie musiała długo czekać na reakcję mężczyzny. Max obiecał, że zaraz przyjedzie do szpitala, by towarzyszyć jej podczas porodu i dotrzymał słowa.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Znaliśmy się tylko osiem tygodni i byliśmy na trzech randkach, ale wtedy staliśmy się rodziną i czułam, że właśnie tak powinno być - wyznała Alyssa Jane na jednym z opublikowanych na TikToku nagrań.

Po kilku tygodniach znajomości Max został najlepszym przyjacielem i partnerem Alyssy oraz ojcem małego Olliego. Mężczyzna wziął urlop w pracy, by zająć się 20-latką oraz jej synkiem, który trafił na oddział intensywnej terapii dla noworodków.

- Za każdym razem, gdy szliśmy na OIOM, pielęgniarki myślały, że to ojciec dziecka. Max nigdy im nie powiedział, że jest inaczej - wspomina wzruszona kobieta.

Miałam 20 lat i urodziłam noworodka. Nie miałam pojęcia, co robić. Max został przy mnie i uczył się razem ze mną wszystkiego. Był obok nawet wtedy, gdy zmieniałam pieluchy i sam zaczął to robić.

Ciężarna poznała partnera na Tinderze - niezwykła historia miłosna

Od narodzin Olliego minął już rok. Alyssa i Max zamieszkali ze sobą i wychowują chłopca wspólnymi siłami. Para dzieli się swoją niezwykłą historią miłosną za pośrednictwem TikToka, publikując urocze kadry rodzinne. Zakochani nie tak dawno poinformowali o zaręczynach.

- Trzy bratnie dusze odnalazły się w idealnym momencie. (...) To gotowy scenariusz na film - twierdzą zgodnie internauci.

- I ludzie zastanawiają się, dlaczego oczekiwania kobiet są takie wysokie. Bo naprawdę istnieją wspaniali ludzie, którzy potrafią poświęcić się innym w stu procentach.

- On został posłany w twoją stronę nie bez powodu. Znalazłaś partnera wtedy, gdy najbardziej go potrzebowałaś - czytamy w komentarzach pod jednym z filmików Alyssy Jane.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok, Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: Oscar Wong/Getty Images, TikTok

Pozostałe wiadomości