"Podsłuchane u fryzjera". Jakie plotki o teściowych przekazują klientki salonów fryzjerskich?

Podsłuchane u fryzjera
Wizyta u fryzjera czasami potrafi trwać długie godziny. Moment ten wykorzystujemy najczęściej na rozmowy i ploteczki z pracownikami salonu. Do jakich wyznań skłaniają się polscy goście foteli fryzjerskich? Odpowiedzi mogą was zaskoczyć.

Teściowe – główny temat rozmów u fryzjera

Wizyty u fryzjera skłaniają nas do plotkowania. Czasami jednak warto zastanowić się, kto siedzi obok, zanim powiemy o kilka słów za dużo. Tematów do rozmów jest naprawdę sporo. Jeden z nich budzi jednak najwięcej emocji – teściowe. Co o matkach swoich partnerów mówią klientki salonów fryzjerskich?

- Ja jako młoda żona chciałam się wykazać, obiadki nie obiadki. A teściowa wiecznie przekazywała, a to pierogi dla Piotrusia, a to gdzieś tam, coś tam. Ona chciała dobrze. Z perspektywy czasu wiem, że chciała dobrze i teraz gdy wracam zagoniona z pracy, to mi tego brakuje. Wtedy się wściekałam - powiedziała Monika, klientka salonu w Gliwicach.

Historią rodzinną podzieliła się także Edyta, klientka salonu fryzjerskiego w Płocku. Jak dodała, zarówno teściowa, jak i siostra męża zawsze wyciągają pomocną dłoń.

- To jest kobieta do tańca i do różańca. My wypijemy, pośmiejemy się i razem gdzieś pójdziemy. Kiedyś byliśmy na imprezie, wróciliśmy w stanie, w jakim wróciliśmy i ja w łazience rozpłakałam się, że mnie nogi bolą. Wiesz, ze ona mi nogi masowała? Siostra mojego męża łyżką mnie poiła. Teściowa za każdym razem przyjdzie, opiekuje się dzieciakami - opowiadała.

Czasami teściowe przydaję się także do opieki nad dziećmi. - Jedziesz i zostawiasz dzieciaka teściowej. Ja się cieszę, bo to jest ten czas, kiedy mogę pobuszować po sklepach - powiedziała Marta, klientka salonu w Małej Wsi.

Podsłuchane u fryzjera – co to za program?

Co powiedziało się w salonie fryzjerskim, zostaje w salonie fryzjerskim? Nie tym razem. Na antenie TVN Style zadebiutował nowy program "Podsłuchane u fryzjera"!

Jesteście ciekawi, do jakich wyznań i rozmów skłaniają się polscy goście foteli fryzjerskich? Jakie historie poznają pracownicy salonów i jakie tajemnice powierzają im stali klienci? Tego dowiecie się właśnie w tym programie. Ostrzegamy, tematy mogą was zaskoczyć.

"Podsłuchane u fryzjera" – gdzie i kiedy oglądać?

Emisja programu "Podsłuchane u fryzjera" odbywa się w każdą niedzielę o godzinie 15:30 na antenie TVN Style.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: TVN Style

podziel się:

Pozostałe wiadomości