Odważne stylizacje młodej mamy stały się powodem do krytyki. "To szokujące"

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
thesun.co.uk.
mama z synem

Charlie to młoda i dość odważna mama, która uwagę przechodniów przyciąga przede wszystkim swoim kontrowersyjnym wyglądem. Niebanalne wyczucie stylu i charakterystyczny look to jej znak rozpoznawczy. Jak się jednak okazuje, nie wszystkim to odpowiada.

Nietypowy ubiór mamy

Żyjemy  w czasach, w których każdy z nas ma jakiś plan i wizję siebie. Gdy jedni stawiają na klasykę, inni wolą eksperymentować - z fryzurą, makijażem czy ubiorem. Do tej drugiej grupy zalicza się 22-letnia Charlie. Młoda mama nie ukrywa, że jej szafa jest bardzo kolorowa, a styl nietypowy. Niebanalnym podejściem do mody kobieta dzieli się z fanami na TikToku. To właśnie na tej aplikacji pokazuje swoje stylizacje, mocny makijaż czy tatuaże. Niestety odważny wizerunek Charlie nie wszystkim przypadł do gustu. Kobieta przyznaje, że często spotyka się z hejtem i nieprzychylnymi komentarzami.

Mama na świeczniku

Nasze wybory dotyczące m.in. wyglądu nie powinny być podważane przez nikogo. W końcu to nasza świadoma decyzja, jak chcemy wyglądać i prezentować się zarówno w domu, jak i poza nim. Niestety społeczność internetowa potrafi być brutalna. Na własnej skórze doświadczyła tego Charlie. Jej ekscentryczny wygląd często wzbudza negatywne emocje, a internauci podważają jej kompetencje rodzicielskie. Wiele osób uważa bowiem, że 22-latka nie powinna w odważnych stylizacjach odprowadzać swojego syna do szkoły.

Ludzie myślą, że jestem złą mamą, bo nie pasuję do typowej mamy - tłumaczyła tiktokerka.

Charlie jednak nie wzruszają negatywne opinie otoczenia. Nie ukrywa, że "lubi nakręcać ludzi swoim wyglądem", a krytyka nie dociera do jej świadomości. Co więcej, dobre rady dotyczące stonowania ubioru działają na nią odwrotnie i wręcz pobudzają do sprzeciwu. Natomiast gdy ktoś zarzuca jej brak odpowiedniego wychowania syna, 22-latka reaguje stanowczo.

- Patriarchalne społeczeństwo jest tak przyzwyczajone do tego, że kobiety zatracają się w macierzyństwie, że to szokujące, że ktoś może być rodzicem i mieć osobowość - zaznacza.

W tej kwestii zgodziło się z nią wiele internautek. Doświadczone matki podkreślały, że narodziny dziecka nie oznaczają zmiany stylu życia i bycia. Mimo macierzyństwa wciąż można mieć dotychczasową osobowość i charyzmę, a przy tym dobrze wychowywać swoją pociechę.

- "Straciłam tożsamość i poczucie własnej wartości, kiedy miałam dzieci, więc jesteś moją inspiracją!", "Wielu rodziców zatraca się w rodzicielstwie, a potem ma pretensje do dziecka za własne wybory" - pisały w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: thesun.co.uk.

Źródło zdjęcia głównego: jacoblund/GettyImages

Pozostałe wiadomości