"Hotel Paradise". Nowy sezon programu. Co się zmieniło?

Autor:
Lidia
Ostólska
Reporter:
TVN
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
wideo 2/7

Nowe miejsce, nowi mieszkańcy i emocje dalekie od objętości Fani "Hotelu Paradise" będą zachwyceni. Na TVN7 21 lutego, punktualnie o godzinie 20:35 rusza kolejna, 5. edycja programu.

Bramy raju zostaną otwarte dla uczestników kolejnej edycji "Hotelu Paradise". Od tej pory dziewięć osób zamieszka razem. Czy się polubią? Najważniejsze będzie pierwsze wrażenie. Niektórzy potrafią przykuć uwagę. Z pewnością grupie dał się zapamiętać romantyczny Kamil.

Uwielbiam podróże, książki, uwielbiam gotować, jestem romantykiem

Autoprezentacja zrobiła wrażenie na uczestnikach "Hotelu Paradise". To ważne. Powód? Już podczas premierowego odcinka uczestnicy powinni być czujni.

Na podstawie wypowiedzi zdecydują, z kim spędzą pierwszą noc. Tym razem to na barkach panów będzie spoczywał wybór partnerki. Jednak nie będzie on tak oczywisty. Czas uruchomić wyobraźnię.

Mężczyźni będą musieli zamknąć oczy i pofantazjować, jak ich wybranka prezentuje się w sypialni. Czy ich przypuszczenia się potwierdzą? Kto spędzi pierwszą noc samotnie? Wszystkiemu będą przyglądać się gospodarze "Hotelu Paradise", następcy kota Kisiela – psy Chałka i Pączek.

Pierwszy odcinek Hotelu Paradise już 21 lutego na antenie TVN7. Program będzie emitowany cztery razy w tygodniu – od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35. Odcinki będą dostępne także w serwisie internetowym Player.

Zobacz także:

Autor:Lidia Ostólska

Reporter: TVN

Pozostałe wiadomości