Fotelik samochodowy zaczął się palić podczas jazdy. Młoda mama ostrzega rodziców

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Mamadu.pl/Parenting.pl/TikTok
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Pewna mama podzieliła się w sieci przerażającą historią. Gdy jechała samochodem, zorientowała się, że fotelik samochodowy jej młodszego dziecka zaczął się palić. Kobieta twierdzi, że przyczyną jego uszkodzenia był popularny gadżet.

Fotelik samochodowy zaczął się palić

Kupując dobrej jakości fotelik samochodowy chcemy mieć pewność, że nasze dziecko będzie w nim w pełni bezpieczne. Nowoczesne technologie pozwalają nam wyposażyć się w sprzęt, który w razie wypadku ochroni malucha. Okazuje się jednak, że mimo tych udogodnień, rodzic i tak powinien stale kontrolować bezpieczeństwo pociechy w trakcie jazdy.

Jak to zrobić, gdy jednocześnie prowadzimy auto? Pewna mama zdecydowała się zakupić lusterko dla niemowląt, dzięki któremu widziała, co robi jej dziecko, jadące tyłem do kierunku jazdy. Niestety, spowodowało ono dość niebezpieczną sytuację. Natausha Furlong ma dwójkę dzieci. Podczas jednej z podróży jej 9-letni syn dostrzegł, że fotelik młodszej siostry jest uszkodzony.

Młoda mama ostrzega innych rodziców

Natausha postanowiła sprawić, co dzieje się ze sprzętem. Szybko dostrzegła, że fotelik samochodowy niemowlęcia jest rozgrzany, dymi się i w jednym miejscu wygląda, jakby był przepalony. Poczuła także zapach dymu.

Całe szczęście w aucie nie było jej młodszej pociechy. Promienie słoneczne odbiły się od lusterka dla niemowląt i padały na fotelik. Kobieta twierdzi, że to właśnie w ten sposób doszło do przypalenia materiału.

Teraz młoda mama ostrzega innych rodziców. - Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dziecko było w foteliku? - pytała internautów. Nagranie stało się hitem w sieci. Udostępniły go także inne mamy. W komentarzach zawrzało. - "Dziękuję, że podzieliłaś się tą sytuacją", "Będę mieć to na uwadze", "W porę się zorientowałaś" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Mamadu.pl/Parenting.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Orbon Alija/TikTok/Morethanjustamother

Pozostałe wiadomości