"True Love" zachwyci fanów randkowych shows. Uczestnicy zostaną poddani szczególnym testom

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
mat. prasowe
Nowe reality show "True Love", Edyta Zając

Nowa, nieprzewidywalna przygoda czeka na fanów miłosnych programów telewizyjnych – "True Love"  zaskoczy nie tylko odległą Kolumbią, ale i przewrotnym scenariuszem. Układy i skomplikowane strategie uczuciowe zweryfikuje wykrywacz kłamstw, a przewodniczką po intrygującym świecie miłosnych dramatów będzie, po raz pierwszy w roli prowadzącej, Edyta Zając.

"True Love" - nowe reality show w TVN7! O co w nim chodzi?

"True Love" to zaskakujący program telewizyjny, który odbywa się w intrygujących okolicznościach przyrody – na Karaibach, w luksusowej posiadłości. Grupa singli spotka się tam, by stoczyć walkę o prawdziwą miłość i niemałe pieniądze. 

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Tylko szczere uczucia zostaną nagrodzone, dlatego by sprawdzić zamiary uczestników, bohaterowie będą regularnie testowani wykrywaczem kłamstw. Ci, którzy przyjdą do programu,  by wdawać się w niezobowiązujące romanse i snuć intrygi, nie będą mogli zostać na długo w willi. W programie "True Love" chodzi o prawdziwe uczucie. Jak poradzi sobie z tym wyzwaniem dziesięcioro singli?

"True Love" - reality show z wykrywaczem kłamstw

Podczas udziału w programie "True Love" bohaterowie show będą przeżywać wyjątkowe chwile, chodząc na romantyczne randki. Gdy przyjdzie czas na Ceremonię Prawdy, zostaną poddani testowi, a wykrywacz kłamstw sprawdzi, czy uczestnicy nie mijają się z prawdą. Zebrane informacje pozwolą ocenić, który z bohaterów ma szczere intencje, a kto blefuje. Wszystko po to, by udowodnić, że emocje, których doświadczają - są prawdziwe. Sytuacja może okazać się dużo bardziej skomplikowana, gdy do karaibskiej willi wkroczą nowi goście.

True Love. Gdzie i kiedy oglądać?

Nowy reality show "True Love" już od 27 lutego w TVN7 i Player.pl!

Do programu "True Love" nadal można się zgłosić. Aby wziąć udział w castingu należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie tvn.pl/casting.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN 7

Pozostałe wiadomości