Dyrektorka odtworzyła taniec Wednesday na studniówce. Ten film trzeba zobaczyć. "Jaka elegancja"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok

Dyrektorka liceum w Sosnowcu zatańczyła na studniówce popularny taniec Wednesday. Nagranie robi furorę w sieci. Do tej pory zobaczyło je 1,5 mln osób. Internauci zachwycili się nie tylko odwagą kobiety, ale również jej wyglądem i tanecznymi umiejętnościami.

Dyrektorka tańczy taniec Wednesday

Sezon studniówkowy trwa, a w sieci wciąż możemy podglądać relacje z balów maturalnych. Wiele nagrań dostępnych jest oczywiście w mediach społecznościowych. Młodzież dzieli się nimi najchętniej za pośrednictwem TikToka. Jednym z filmów, które robią prawdziwą furorę w sieci, jest ten z udziałem dyrektorki IX Liceum Ogólnokształcącym w Sosnowcu.

Szkoła

Uczniowie o zmianach w edukacji
Uczniowie o zmianach w edukacjiDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Widzimy na nim, jak kobieta wykonuje układ popularnego tańca Wednesday Addams, czyli postaci granej przez Jennę Ortegę. Przypomnijmy, że tę słynną choreografię wykonały w sieci tysiące, jak nie miliony osób. Niektórzy twierdzą również, że kreacja dyrektorki jest bardzo podobna do tej, w której tańczyła bohaterka serialu.

- Nasza kochana Pani Dyrektor na studniówce Szymborskiej - czytamy w opisie TikToka zamieszczonym przez @ixlo_sosnowiec_.

Nagranie z dyrektorką podbija sieć

Krótki występ dyrektorki zachwycił wszystkich gości studniówki w Sosnowcu, o czym świadczą głośne okrzyki i owacje na stojąco. Spontaniczność kobiety docenili też internauci. Pod nagraniem nie brakuje słów uznania i komplementów dotyczących jej urody, dystansu czy tanecznego talentu.

- "Jaka klasa, jaka elegancja", "Ma kobieta klasę, dystans, ale zachowuje powagę stanowiska, brawo", "Kobieta z klasą, poczuciem humoru i widać, że taka sympatyczna", "Brawa dla Pani dyrektor i wychowanków", "Pozytywne wibracje" - czytamy w komentarzach pod filmem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Alacatr/TikTok/Ixlo_sosnowiec

Pozostałe wiadomości