Najnowsze

Agata Gołemberska na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie jej tanecznego "Vegas"

Najnowsze

Autor:
Justyna
Piąsta
Agata Gołemberska / Jorgen – singiel „Vegas”
Dzień Dobry TVNAgata Gołemberska / Jorgen – singiel „Vegas”

Agata Gołemberska to wokalistka, a także kompozytorka i autorka tekstów. Od początku roku wydała już kilka przebojowych singli, a teraz nadszedł czas na jej debiutancką EP-kę pt. "Pryzmat". W Dzień Dobry TVN wykonała przebojowy utwór "Vegas", który promuje minialbum.

Agata Gołemberska - uzdolniona wokalistka

Piosenkarka nie ma wątpliwości, że muzyczna kariera stoi przed nią otworem. Bardzo ciężko i intensywnie pracowała nad tym, by znaleźć się w miejscu, w którym jest obecnie. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy wydała kilka utworów, by wreszcie ukazała się jej EP-ka. Piosenki znajdujące się na "Pryzmacie" to opowieści o uczuciach, marzeniach, potknięciach i dążeniu do celu z kobiecej perspektywy.

W twórczości Agaty znajdziemy zarówno elementy R&B, soulu, brytyjskiego house’u, jak i popularnego w latach 90. dance’u. Wokalistka podkreśla, że zależało jej na stylistycznej różnorodności i pokazaniu kilku z jej muzycznych inspiracji w popowej aranżacji.

"Vegas" - singiel Agaty Gołemberska

Piosenkarka, tworząc przebojowy utwór “Vegas”, razem z producentką Agatą Solecką, miała jasno sprecyzowany plan na to, w jakim klimacie powinna powstać piosenka.

- Zależało nam na zawarciu w niej takiej przytłaczającej późnoletniej nostalgii przeplatanej lekko dance’owym bitem. "Vegas", jak również znaczna część pozostałych utworów na płycie, opowiada o relacji z drugą osobą. Tym razem jest to relacja duszna i uziemiająca, która wpycha w stan paraliżującego osłupienia. Z poczucia takiej beznadziei wyswobodzić może już tylko decyzja instynktowna i impulsywna - mówi Agata.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości