Najnowsze

Fernando Santos i jego żona są razem od ponad 40 lat. Jaki jest ich sekret udanego małżeństwa?

Najnowsze

Autor:
Justyna
Piąsta
Fernando Santos z żoną

Fernando Santos został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Portugalczyk jest ekspertem w swojej dziedzinie, ponieważ wcześniej prowadził drużyny narodowe Grecji i Portugalii. Jak wygląda jego życie prywatne?

Fernando Santos - rodzina

Fernando Santos ponad 40 lat temu poślubił swoją ukochaną. Jak podają zagraniczne media, Guilhermina Santos jest emerytowaną nauczycielką. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci. Syn Luis zajmuje się ekonomią, a córką Catia jest prawniczką. Oboje założyli już swoje rodziny.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Santos i jego żona rzadko udzielają wywiadów na temat życia prywatnego i stronią od blasku fleszy. Nowy selekcjoner polskiej reprezentacji nie unika jednak mediów, gdy ma wypowiedzieć się na temat swojej pracy. Podczas konferencji prasowej, na której ogłoszono go następcą Czesława Michniewicza, Portugalczyk przyznał, że zamierza często spotykać się z dziennikarzami i będzie informował ich o planach dotyczących naszej kadry narodowej.

Sekret małżeństwa Fernando Santosa

Jakiś czas temu Fernando Santos w rozmowie z portugalskim portalem Caras zdradził, jaki jest jego sekret, by przez kilka dekad trwać w szczęśliwym małżeństwie. Okazuje się, że z upływem lat ich relacja jest coraz lepsza.

- Sekretem trwałego małżeństwa jest zrozumienie. Nadal patrzę na żonę z taką samą pasją jak za dawnych czasów. A raczej coraz więcej. Czas cementuje miłość, przynosi dobre rzeczy - wyznał Santos.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Horacio Villalobos/Getty Images

Pozostałe wiadomości