selekcjoner

    selekcjoner

    Cezary Pazura miał przed sobą niemałe wyzwanie aktorskie. Już wkrótce zobaczymy go w roli selekcjonera polskiej reprezentacji piłkarskiej. "Druga połowa" to komedia romantyczna, który ucieszy zarówno kobiety i mężczyzn. Poza wątkiem romantycznym, akcja toczy się wokół piłki nożnej, a w filmie występuje wiele postaci z polskiego sportu m.in. Grzegorz Krychowiak.

    Andrea Anastasi to włoski trener siatkarski. W latach 2011-2013 był selekcjonerem polskiej reprezentacji siatkarzy. Jego przygoda z Polską wciąż trwa, bo obecnie jest trenerem Trefla Gdańsk oraz reprezentacji Belgii. Jak mu się żyje na Pomorzu? Czy tęskni za rodziną? I czy lubi polską kuchnię? Czego sobie życzy? Z Andrea Anastasim rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

    Wie o tym doskonale nasz gość, Marcin Twardowski, który był selekcjonerem w jednym z najsłynniejszych warszawskich klubów. Opowiedział swoją historię pisarzowi Maciejowi Rajkowi i tak powstała książka "Spowiedź selekcjonera". Jak wygląda nocne życie stolicy? które gwiazdy lubią imprezować?