Parenting

Księżna Eugenia podzieliła się radosną nowiną. "Tego lata w naszej rodzinie pojawi się nowy członek"

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka

Brytyjska rodzina królewska znowu się powiększy. Księżniczka Eugenia, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Kiedy malec pojawi się na świecie?

Księżniczka Eugenia jest w ciąży

Eugenia jest córką Andrzeja, księcia Yorku i Sary Ferguson, księżnej Yorku. Księżniczka za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z internautami radosną nowiną. Księżniczka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym syn kobiety przytula się do jej brzucha. - Z radością informujemy, że tego lata w naszej rodzinie pojawi się nowy członek - napisała pod fotografią.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Pod postem zamieszczonym przez księżniczkę posypały się komentarze. Internauci gratulowali księżnej oraz jej mężowi, że ponownie zostaną rodzicami. Gratulacje popłynęły także do synka pary, który już niedługo zostanie starszym bratem.

Warto dodać, że oficjalne oświadczenie w tej sprawie wydał również Pałacu Buckingham. - Księżniczka Eugenia i pan Jack Brooksbank mają przyjemność ogłosić, że spodziewają się swojego drugiego dziecka tego lata. Rodzina jest zachwycona, a August bardzo cieszy się na bycie starszym bratem - czytamy w komunikacie.

Księżniczka Eugenia. Z kim jest związana?

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank poznali się przez wspólnych znajomych. Wybranek księżniczki jest menadżerem jednego z klubów nocnych w Londynie, zajmuje się również organizacją imprez. Para sakramentalne "tak" powiedziała sobie w październiku 2018 roku.

W lutym 2021 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Augusta Filipa Hawke'a.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: UK Press

Pozostałe wiadomości