Moda i Uroda

Nosi tę samą piżamę kilka nocy z rzędu. Wywołała burzę w sieci

Moda i Uroda

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
TikTok

Jak często powinniśmy zmieniać piżamę? Okazuje się, że temat ten potrafi wywołać gorącą dyskusję. Wie o tym tiktokerka Allison Delperdang, która zapytała swoich obserwatorów, czy tak samo jak ona kładą się spać przez kilka dni w tych samych ubraniach. Jej nagranie obejrzało ponad 800 tys. ludzi, a w komentarzach zawrzało.

Jak często zmieniacie piżamę?

Każdy mniej więcej wie, kiedy jego ciuchy potrzebują odświeżenia. Okazuje się, że kwestią dyskusyjną pozostaje piżama. Czy po jednej nocy powinna trafić do prania? Allison Delperdang ze stanu Iowa postanowiła zapytać swoich obserwatorów, czy tak samo jak ona śpią kilka nocy z rzędu w tym samym ubraniu.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Kiedy byłam mała moi rodzice nakładali mi tę samą piżamę kilka razy. Nie zmieniałam jej codziennie, bo mówiono mi, że przecież nie jest jeszcze brudna - mówi na nagraniu Allison.

Zdania są podzielone

Allison zaprezentowała się w kombinezonie, w którym zamierza spać już trzecią noc. Przyznała, że kontynuuje przyzwyczajenie wyniesione z dzieciństwa. Pod postem pojawiły się komentarze z dwóch stron - tych, którzy codziennie śpią w innych ubraniach i tych, którzy zmieniają je co jakiś czas.

- Są ludzie, którzy NIE noszą tej samej piżamy przez kilka dni? - napisała jedna z obserwatorek.

- Ja noszę swoją dopóki nie poczuję, że jest już brudna, chyba, że miałam ciężką lub potliwą noc - napisała inna.

- Chowam swoją rano pod poduszkę, kiedy ścielę łóżko, nie wrzucam jej od razu do prania - napisał internauta.

Nie brakowało również komentarzy mówiących, że ubrania do spania warto zmieniać codziennie. Niektórzy robili to z przyzwyczajenia wyniesionego z domu, inni po prostu mają problemy z potliwością w nocy.

- Świeży zestaw codziennie. Mam 48 lat, nie powinniśmy tak wszyscy robić? - skomentował obserwator.

- Zmieniam ręcznik i piżamę każdego wieczora. Moja mama tak robiła, kiedy byłem dzieckiem. Nie wszyscy robią tak samo? - napisał ktoś inny.

- Mieszkam na tropikalnej wyspie, musimy codziennie zmieniać piżamę. Jest bardzo duszno i gorąco - czytamy pod nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Getty/screen TikTok

Pozostałe wiadomości