Durszlak do stylizacji włosów? TikTokerka pokazała domowy sposób na idealne loki

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
TikTok
Fale i loki na dwa sposoby
Fale i loki na dwa sposobyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Internet to prawdziwa kopalnia trików i patentów urodowo-modowych. Niedawno jedna z tiktokerek pochwaliła się w sieci sposobem na perfekcyjne loki bez konieczności sięgania po lokówkę. Jak się okazuje, do stylizacji włosów potrzebuje jedynie…durszlaka. Fani krytykują nagranie.

Loki z durszlaka

Szukasz inspiracji? Te z pewnością znajdziesz na TikToku. Użytkownicy dzielą się tam bowiem pomysłami i trikami z każdej z możliwych dziedzin. Swoje rady w sieci prezentuje także tiktokerka znana jako "jessicaeid._". Kobieta pokazała niedawno, jak stylizuje swoje włosy. Trzeba przyznać, że sposób jest dość nietypowy - jej bujne loki powstają przy użyciu kuchennego durszlaka. Zdaniem internautki dzięki niemu pasma układają się zdecydowanie lepiej. Na dowód swojej teorii opublikowała wideo, na którym zrobiła porównanie.

Jedną połowę czupryny stylizowała w standardowy sposób, drugą zaś z użyciem kuchennego sprzętu. Efekt? Olśniewający.

Internauci krytykują niecodzienną stylizację

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internauci podzielili się na dwa obozy, zwolenników i przeciwników. Ci pierwsi zachwycali się bujną czupryną kobiety, drudzy zaś podchodzili sceptycznie do tego rodzaju metod i ostrzegali tiktokerkę, że metalowe sitko nie jest bezpieczne dla delikatnych włosów.

- "Bądź bardzo ostrożna, używając do tego metalowych sit. Ten metal może się rozgrzać i uszkodzić włosy!", "Nie używaj sitka. Przy mokrych włosach może naprawdę je uszkodzić" - pisali. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Westend61/GettyImages

Pozostałe wiadomości