Moda i Uroda

Amethyst Brown - ta fryzura to hit nadchodzącej jesieni. Wykonasz ją samodzielnie w domu

Moda i Uroda

Autor:
Nastazja
Bloch
Amethyst Brown modna fryzura na jesień 2022

Połowa wakacji za nami. Kiedy jedni szykują się na urlop, inni powoli myślą o nadchodzącej jesieni. Wyprawki szkolne, zmiana garderoby i mała metamorfoza fryzury. W ostatnim przypadku mamy kilka rad. W chłodniejsze miesiące warto stawiać na ciepłe i stonowane kolory. W tym sezonie na salonach królować będzie Amethystr Brown, wielowymiarowy odcień, który możesz stworzyć samodzielnie w domu.

Jesienna koloryzacja włosów

Jesień to czas, w którym za oknem robi się coraz chłodniej, a my letnie stylizacje z chęcią zamieniamy na ciepłe dzianiny. Podobny schemat działa także w branży beauty. Makijaż w odcieniach przygaszonego brązu, paznokcie nude i włosy z poświatą ciepłych kolorów. W nadchodzącym sezonie pojawia się coś jeszcze. Przedstawiamy najmodniejszą fryzurę na jesień 2022 - Amethystr Brown. Co to oznacza w praktyce?

Ametystowy brąz to połączenie fioletu i ciemnego koloru w odcieniu czekolady, kasztanu lub grafitu. Wielowymiarowa koloryzacja sprawia, że włosy sprawiają wrażenie 3D. Co więcej, w tym przypadku intensywność koloru zależy od nas. Możemy zaszaleć i dodać nieco więcej barw lub stonować fryzurę, wykonując tylko fioletowe pasemka.

Koloryzacja w domowych warunkach

Jedna z najmodniejszych fryzur tegorocznej jesieni jest nie tylko efektowna, ale i prosta do wykonania. Zamiast więc umawiać kolejną wizytę u fryzjera, kolor możesz nałożyć samodzielnie w domu. Jak? Krok pierwszy – zaopatrz się w półtrwałe kolory farb do włosów. Fiolet  uzyskasz dzięki połączeniu czerwieni i niebieskiego. Krok drugi - nakładaj kolory zaczynając od końcówek. Pasma maluj do połowy, tworząc znane nam dobrze – ombre.

Włosy od nasady warto pozostawić w odcieniu naturalnym. W zamian za to można dodać im trochę świeżości i połyku za pomocą farby w piance.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Gorana Terzic/EyeEm/GettyImages

Pozostałe wiadomości