Gwiazdy

"Top Model 11". Kto przeszedł do finału? Walka była zacięta

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
"Top Model"

To była zacięta walka. Pod koniec 13. odcinka "Top Model" widzowie poznali finałową trójkę. Sprawdź, kto ma szansę na wygraną, a kto odpadł z programu.

"Top Model". Co wydarzyło się w półfinałowym odcinku?

Za nami 13. odcinek 11 sezonu programu "Top Model". Podczas Fashion Week w RPA doszło do starcia między sześciorgiem najlepszych uczestników. Przypomnijmy, że w półfinałowym odcinku znaleźli się: Michalina, Borys, Ada, Maciej, Natalia i Klaudia. Poza chodzeniem na wybiegu kandydaci na modeli i modelki wzięli udział w sesji zdjęciowej na sawannie, a także spędzili noc pod namiotem wśród dzikiej przyrody.

Uczestnicy programu "Top Model"

Mój sukces po „Top Model”
Mój sukces po „Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

To nie koniec zaskoczeń. W 13 odcinku "Top Model" pożegnaliśmy aż troje uczestników. Komu nie udało się dostać do finałowej trójki?

"Top Model 11" - kto przeszedł do finału

Finalistkami 11. edycji programu zostały: Michalina, Natalia i Klaudia.

Top Model - gdzie i kiedy oglądać

"Top Model" emitowane jest w każdą środę w TVN o 21:35. Najnowszy odcinek programu oraz wszystkie poprzednie epizody show można obejrzeć na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości