Gwiazdy

Magda Gessler pomoże 3 rodzinom przygotować wigilijną kolację. Kiedy emisja "Świąt z Gesslerami"?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Magda Gessler, Lara Gessler, Tadeusz Müller

By zgodnie z tradycją w wigilijny wieczór postawić na stole 12 potraw, trzeba się napracować w kuchni. Dlatego na pomoc przybywa najsłynniejsza polska restauratorka. Magda Gessler w programie "Święta z Gesslerami" odwiedzi trzy rodziny i doradzi im, jak przygotować pyszną uroczystość. W finałowym odcinku pojawią się wyjątkowi goście.

Magda Gessler zaprasza na "Święta z Gesslerami"

Setki pomysłów na minutę, dziesiątki metrów światełek i 12 wyszukanych dań - w tym programie zobaczymy Magdę Gessler w świątecznym szale gotowania.

Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" w Kamionkach
"Kuchenne rewolucje" w KamionkachTVN
wideo 2/10

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" spotka się z trzema rodzinami, które szykują się do nadchodzącej Wigilii. Każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magda pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznej gorączki i zorganizować niezapomnianą uroczystość. 

Rodzina Gesslerów

W finałowym odcinku Magda zaprosi rodziny na świąteczną ucztę, na której znajdą się również jej najbliżsi - Lara Gessler, Tadeusz Müller oraz Mirosław Ikonowicz. 

Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki i wymieniać się sposobami na świąteczne DIY.

"Święta z Gesslerami" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Święta z Gesslerami" zostanie wyemitowany na antenie TVN.

  • Odcinki 1-3: 20, 21 i 22 grudnia (wtorek, środa i czwartek) - godz. 21:35
  • Odcinek 4: 24 grudnia (sobota) - godz. 18:00
Magda Gessler Źródło: materiały prasowe

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości