Sobowtór księcia Harrego boi się o swoje życie. "Twierdzi, że jest na celowniku talibów "

Autor:
Maria
Czarniecka
Reporter:
Sandra Hajduk
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Rhys Whittock został uznany za sobowtóra księcia Harrego. Mężczyzna połączył siły z kobietą podobną do Meghan Markle i wspólnie zaczęli udawać royalsów. Szybko zaczął jednak żałować zaskarbionej w ten sposób popularności. Obawia się bowiem, że zostanie pomylony z Harrym przez potencjalnego zamachowca.

Sobowtór księcia Harrego

Pochodzący z Londynu Rhys Whittock zdaniem wielu przypomina księcia Harrego. W 2018 roku wygrał konkurs na najlepszego sobowtóra młodszego brata księcia Williama. Mężczyzna spotkał się z kobietą podobną do Meghan Markle (Sarah Mhlanga) i tak fikcyjna para rozpoczęła w sieci swoją działalność opierającą się na udawaniu ex-członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Rhys i Sara dzielą się z fanami masą zdjęć, które są kopią tych udostępnianych przez ich "oryginały". Często też przechadzają się po ulicach Londynu robiąc sobie zdjęcia z przechodniami. Biorą udział w wielu programach telewizyjnych i spotykają się z sobowtórami innych członków "royalsów". Niestety, bycie podobnym do sławnej osoby ma też swoje mroczne strony.

Sobowtór księcia Harrego boi się o swoje życie

Biografia księcia Harrego wstrząsnęła całym światem. Historie opowiadane w książce odbiły się również na jego sobowtórze, który wyznał, że jest bardzo zaniepokojony tym, co przeczytał. Chodzi o fragment, w którym "ex-royals" wyznaje, ile osób zabił w Afganistanie.

- W tej biografii Harry mówi o zastrzeleniu grupy talibów, o tym, jak pojawił się na wojnie - mówiła Sandra Hajduk.

Okazuje się, że mężczyzna w związku z tym obawia się o swoje życie. - Twierdzi, że jest na celowniku talibów - dodała Sandra.

Nawet mama Rhysa obawia się tego, że jej syn zostanie pomylony z "oryginałem". Czy faktycznie mężczyzna przypomina członka rodziny królewskiej? Sprawdź w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: screen/DDTVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości