"Załamanie, płacz i nieprzespane noce". Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma problemy ze zdrowiem

Autor:
Justyna
Piąsta
Joanna Lazar

Joanna Lazar, uczestniczka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywa teraz trudny czas. Poinformowała swoich fanów, że po konsultacji z lekarzem usłyszała diagnozę, na którą nie była gotowa. Jak się czuje?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Joanna Lazar

Joanna Lazar wzięła udział w 4. sezonie telewizyjnego eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Adamem Miciakiem, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Postanowili się rozwieść. Życie napisało Asi inny scenariusz - poznała swoją drugą połówkę po programie. W sierpniu 2021 roku Lazar pochwaliła się w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Przez kilka miesięcy udawało się jej utrzymać ten fakt w tajemnicy. Gdy poczuła się gotowa, opublikowała na Instagramie zdjęcie z badania USG.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Córka Joanny i jej partnera urodziła się 7 stycznia 2022 roku. Niedawno dziewczynka świętowała pierwsze urodziny.

- Od tego momentu nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Z każdym dniem poznajemy siebie na nowo, uczymy się czegoś nowego. Dużo miłości, szczęścia, bliskości, radości, a to dopiero rok. Jeszcze wiele przed nami - pisała wówczas dumna mama.

Joanna Lazar ma problemy zdrowotne

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dzieli się ze swoimi fanami dobrymi i gorszymi momentami. Tym razem wyznała, że podupadła na zdrowiu, ale na razie nie zdradziła, co jej dolega.

- Tęsknota, stres, brak powietrza… Wszystko idealnie zaplanowane na pierwsze półrocze - powrót do pracy, wyjazdy, spotkania towarzyskie, a jedna wizyta u specjalisty burzy harmonię życia. Nasze życie po usłyszeniu mojej diagnozy stanęło w miejscu. Może los chciał, abym się na jakiś czas zatrzymała? Załamanie, płacz i nieprzespane noce nie pomagają mi dojść do pełni sił, ale nie poddaję się. Najgorsze są noce, kiedy zapada cisza, a w głowie miliony myśli. Zastanawiam się, czy choroba to kara? Jakie jest Wasze zdanie? Z każdym dniem jestem bliższa powrotu do domu… - napisała Lazar

Fani oraz przyjaciele z programu życzą Joannie szybkiego powrotu do zdrowia. "Siły. Kochana, czekamy na ciebie", "Dasz radę. Wierze w Ciebie, jesteś silna", "To nie kara po prostu po coś Pan Bóg daje nam tyle, ile jesteśmy w stanie znieść", "To tylko przystanek. Minie i zostanie tylko lekcją od życia. Dobrze wiem, o czym piszesz... Trzymam kciuki" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości