Rafał Maślak z rodziną na pierwszych wakacjach w kamperze. "Nie mieliśmy pojęcia, z czym to się je"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Rodzina Maślaków po raz pierwszy w podróży kamperem
Rodzina Maślaków po raz pierwszy w podróży kamperem
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Rafał Maślak z żoną Kamilą postanowili zerwać z wakacyjną rutyną i po raz pierwszy wybrali się na wyprawę kamperem. Z 4-letnim synkiem Maksymilianem, niespełna 2-letnią córką Michaliną oraz suczką Tequilą przez dwa tygodnie przemierzają Chorwację. Czy podróż okaże się niezwykłą przygodą? O tym opowiadali w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Rafał Maślak na rodzinnych wakacjach

Dla Rafała i Kamili to pierwszy rodzinny wyjazd kamperem. Wcześniej byli na nim jako goście, dlatego postanowili powtórzyć taka podróż z dziećmi.

- Nie mieliśmy pojęcia, z czym to się je. Nawet spakowaliśmy walizki, a okazało się, że do kampera wchodzi się z siatkami i wypakowuje się do półeczek - przyznaje Rafał Maślak. W czasie podróży najbardziej zachwycają go piękne widoki, ale przede wszystkim niezależność.

- Zajeżdżamy do jednego kampingu, decydujemy, że zostajemy na dwie noce, chociaż bardzo nam się podoba, ale nagle jedziemy do kolejnego, w którym jest jeszcze piękniej i możemy tam zostać, ile chcemy. Nikt nam nic nie planuje, nie mówi, o której i gdzie mamy być - mówi były Mister Polski.

Rodzinne wakacje Maślaków w kamperze

Przed podróżą mieli jednak obawy. Byli przekonani, że jeżdżenie z dziećmi z miejsca na miejsce jest fatalnym pomysłem. Nic bardziej mylnego. Ich pociechy mają się świetnie. - Maks jest zadowolony, że co chwilę zmieniamy nowy plac zabaw - opowiada Kamila.

Państwu Maślakom na rodzinnych wakacjach towarzyszy Rafał Jonkisz. - Świetnie radzi sobie z dzieciakami, więc nam dużo pomaga - zachwala Rafał.

Rafał Maślak zakochany w caravaningu?

- To jest coś fantastycznego, niczym się nie różni od mieszkania w hotelu pod względem komfortu. Śpimy na górze, dzieciaki mają swoje łózka. Wieczorem sobie rozpalamy grilla. Uważam, że to jest jeden z lepszych wypoczynków - podsumowuje nasz rozmówca.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości