Rafał Maślak zdecydował się na przeszczep włosów. "Moja samoocena, pewność siebie wzrosła"

Jak wygląda przeszczep włosów?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Rafał Maślak o zabiegu przeszczepienia włosów
Rafał Maślak o zabiegu przeszczepienia włosów
Na czym polega szycie włosów?
Na czym polega szycie włosów?
Fantazyjne upięcia na wyjątkowe okazje
Fantazyjne upięcia na wyjątkowe okazje
Szybkie i skuteczne sposoby na ukrycie łysinki
Szybkie i skuteczne sposoby na ukrycie łysinki
Przyczyny łysienia u kobiet
Przyczyny łysienia u kobiet
Utrata włosów to wstydliwy problem. Część panów w ogóle o tym nie mówi, a mankamenty urody próbuje ukryć np. pod czapką. Są też mężczyźni, którzy, aby zatrzymać łysienie, decydują się na przeszczep włosów. Do ich grona należy Rafał Maślak. Model i bloger opowiedział o swoich doświadczeniach w Dzień Dobry TVN.

Rafał Maślak o przeszczepie włosów

Rafał Maślak, model, bloger, Mister Polski 2014 wyznał, że wypadanie włosów wpłynęło na jego samoocenę. - Zacząłem mieć kompleksy. Dużo robimy materiałów, zdjęć, wideo, gdzieś te prześwity zaczęły być widoczne - powiedział w Dzień Dobry TVN Rafał Maślak. Mężczyzna przyznał, że długo zbierał się do tego, żeby porozmawiać z żoną o swoim problemie. - Zanim jej powiedziałem, to rok walczyłem z tym kompleksem - wyznał.

Aby rozwiązać swój problem w końcu zdecydował się na przeszczep. - Zacząłem się rozglądać. Najlepszym sposobem na zdecydowanie się, jest zobaczenie efektów, bo zobaczyłem u kolegi, który przeszczepił sobie włosy i nie wierzyłem, [...], stwierdziłem: trzeba to zrobić - dodał.

Model zdecydował się na wykonanie zabiegu w Turcji. - 10-12 godzin leży się, ale to jest absolutnie niebolesne. Zmienia się co jakiś czas pozycję. Miałem bardzo dobrą opiekę, miałem opiekuna, oczywiście polskiego, który był na każde moje skinienie - przyznał nasz rozmówca.

Jak wygląda przeszczep włosów?

Przeszczep kojarzy nam się z trudną operacją, tymczasem w przypadku włosów przypomina to bardziej zabieg. - Ja tak naprawdę już mogłem funkcjonować dzień po zabiegu. Mogłem sobie zwiedzać Stambuł - powiedział Rafał Maślak. Model i bloger dodał, że po przylocie do Turcji został odebrany z lotniska, zawieziony do hotelu, później odbył spotkanie z lekarzem. - Na następny dzień zabieg, później z powrotem do hotelu, odwieziono mnie na trzeci dzień na lotnisko - opowiedział.

Rafał Maślak dodał, że operacja bardzo mu pomogła i uwolniła od kompleksów. - Moja samoocena, pewność siebie tak wzrosła - wyznał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla