Platforma Max ruszyła. Na jaką produkcję najbardziej czeka Agnieszka Woźniak-Starak?

Platforma Max ruszała. Na jaką produkcję najbardziej czeka Agnieszka Woźniak-Starak?
MAX_DDKALA_WOZNIAKSTARAK
MAX_DDKALA_WOZNIAKSTARAK
100 lat Warner Bros.
100 lat Warner Bros.
Klasyki Warner Bros. ponownie w kinach w całej Polsce
Klasyki Warner Bros. ponownie w kinach w całej Polsce
Warner Bros. Studios - tu dzieje się magia…
Warner Bros. Studios - tu dzieje się magia…
Paulina Gałązka na 100-lecie studia Warner Bros
Paulina Gałązka na 100-lecie studia Warner Bros
Ada Fijał o filmach z okazji 100-lecia Warner Bros.
Ada Fijał o filmach z okazji 100-lecia Warner Bros.
Krystian Pesta o ulubionych filmach i aktorstwie
Krystian Pesta o ulubionych filmach i aktorstwie
11 czerwca 2024 roku oficjalnie ruszyła nowa platforma streamingowa Max. Z tej okazji gwiazdy TVN na niebieskim dywanie wspólnie świętowały ten przełomowy moment. Nasza reporterka Karolina Kalatzi porozmawiała z Agnieszką Woźniak-Starak, która zdradził nam, na którą produkcję najbardziej czeka.

Agnieszka Woźniak-Starak o nowej platformie Max

Agnieszka Woźniak-Starak to ikona w świecie mediów, która nie kryje swojego zamiłowania do seriali. Już teraz, jest wielką fanką platformy TVN Max, gdzie, jak sama podkreśliła, może znaleźć swoje "absolutnie ulubione seriale". Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje "Euphoria". - On rezonował ze mną, absolutnie. Ale wiesz, są też "Małe Kłamstewka", tam naprawdę jest dużo produkcji, do których warto zajrzeć - powiedziała.

Platforma TVN Max to nie tylko już powstałe filmy i seriale, ale również produkcje własne. Martyna Wojciechowska, która planuje nowy dokument, już zdążyła poruszyć Agnieszkę swoimi pomysłami. - Martyna Wojciechowska opowiedziała mi o dokumencie, który ma w planach. Bardzo ciekawym. Jeden z jej dokumentów od jutra chyba już będzie można oglądać, "Hope". A ten, nad którym pracuję, zapowiada się... No tak zrobiło na mnie wrażenie to, co mówiła Martyna, więc absolutnie, że czekam na te produkcje własne - dodała.

Najnowsza platforma Max - co w niej znajdziesz?

Serwis streamingowy Max już w Polsce. W ramach jednej platformy użytkownicy będą mieli dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak HBO, DC, Warner Bros. Nie zabraknie również kontentu dla dzieci, programów informacyjnych i publicystycznych oraz sportowych, w tym relacji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024. W ramach każdego pakietu użytkownicy otrzymają bogatą ofertę produkcji lokalnych, zagranicznych i najlepszą rozrywkę z TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla