Marta Wiśniewska przeżywa maturę córki. "Jestem dumna, na pewno poszło świetnie"

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Marta Wiśniewska nie ma chwili matczynego oddechu. Ledwo opadły emocje po ubiegłorocznej maturze Xaviera, a do egzaminu przystąpiła jej młodsza pociecha. Mateusz Hładki w studiu Dzień Dobry TVN zdradził, jaki temat pracy wybrała córka gwiazdorskiej pary.

Fabienne Wiśniewska zdaje maturę

Wydaje się, że zaledwie wczoraj Marta i Michał Wiśniewscy na oczach milionów widzów TVN brali ślub w lodowej kaplicy. Dziś - byli już małżonkowie - mają dorosłe dzieci i utrzymują życzliwe relacje. Marta, pomimo ograniczonej działalności na polu muzycznym wciąż wzbudza olbrzymie zainteresowanie i jest obserwowana przez tysiące użytkowników mediów społecznościowych. Tam też pojawiło się nagranie, na którym tancerka uwieczniła pierwsze chwile córki po egzaminie maturalnym z języka polskiego.

- Nie pisałam "Pana Tadeusza" - zdradziła Fabienne Wiśniewska. - Pisałam pracę na podstawie tekstu Marii Dąbrowskiej "Noce i dnie" - dodała.

Entuzjazmu nie kryła sławna mama maturzystki.

- Jestem dumna, na pewno poszło świetnie - mówiła, nie ukrywając ekscytacji. - Pozdrawiamy i całujemy. Może pójdziemy coś zjeść. Ja po tenisie, Fabka po maturze, obie się zmęczyłyśmy - podsumowała.

Dzieci gwiazd zdają maturę

Maturalne emocje buzowały nie tylko w domu Wiśniewskich. Do egzaminu dojrzałości przystąpił w tym roku również m.in. syn Małgorzaty Ohme Jerzy, córka Odety Moro Sonia, pociecha Doroty Naruszewicz Nina oraz dzieci braci Golców: Maja (córka Pawła Golca) i Bartek (syn Łukasza Golca). Swoich sił w starciu z maturalnym arkuszem egzaminacyjnym spróbuje również Karolina, córka Moniki Mrozowskiej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/ East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości