Mariusz Kozak z "Goggleboxa" przez niemal 3 lata był w związku z kobietą: "To była trudna miłość"

Mariusz Kozak z partnerem
Mariusz Kozak z "Goggleboxa" przez niemal 3 lata był w związku z kobietą
Źródło: MWMEDIA
Mariusz Kozak - znany widzom programu "Gogglebox. Przed telewizorem" - jest w związku z projektantem ubrań Sebastianem Szaratą. Natomiast w swojej elektronicznej książce "Coming out jest Kozak" wyjawił, że przed laty miał partnerkę. - Opiekowałem się nią i jej małym dzieckiem - zaznaczył autor.

Mariusz Kozak komentuje programy w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Mariusz Kozak szerszej publiczności dał się poznać za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje z byłym partnerem Jackiem Szawiołą. Choć prywatnie ich związek się rozpadł, to panowie nie zrezygnowali ze wspólnego komentowania i nieustannie rozśmieszają widzów.

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o filmach
100-lecie studia Warner Bros.

Mariusz Kozak o związku z kobietą

Obecnie Mariusz Kozak jest związany z Sebastianem Szaratą, ale - jak przyznał w e-booku "Coming out jest Kozak" - stosunkowo późno zdał sobie sprawę ze swojej orientacji i przez prawie trzy lata miał partnerkę.

- Z perspektywy czasu muszę przyznać, że to była trudna miłość. Byłem wtedy bardzo młodym człowiekiem, a Żaneta, o której mowa, jako nastolatka zaszła w ciążę. Miała nawet męża, z którym łączyła ją toksyczna relacja. Pomagałem jej wyjść z tego wszystkiego. Chroniłem ją, opiekowałem się nią i jej małym dzieckiem. Myślę, że byłem jej wtedy niezwykle potrzebny - napisał Mariusz Kozak.

- Z Żanetą znaliśmy się od lat, gdyż mieszkaliśmy obok siebie. Najpierw staliśmy się przyjaciółmi, a później to przerodziło się w miłość. Byliśmy razem prawie trzy lata. Rozstaliśmy się, ale nie miało to nic wspólnego z odkrywaniem przeze mnie mojej prawdziwej orientacji. Przyjaźnimy się do dziś - dodał.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka

Mariusz Kozak wspomina coming out przed mamą

W tej samej książce Mariusz Kozak opowiedział o tym, jak zareagowała jego mama na to, że Jacek Szawioła nie był jego kolegą, a partnerem.

- Jacek, gdy zobaczył moją mamę, przedstawił się jej i powiedział, że jest moim chłopakiem. Mama na to zapytała mnie: 'To ty jednak wolisz chłopców?'. Była przekonana, że Jacek jest jedynie moim kolegą. Zresztą tak jej to wcześniej tłumaczyłem. Ale bez zbędnego gadania, bez dopytywania się, usiedliśmy przy stole i miło spędziliśmy wieczór. Przeszliśmy nad tym do porządku dziennego. Zresztą, nigdy później nie odbyliśmy żadnej poważnej rozmowy na ten temat. Mama po prostu zaakceptowała to, że jestem gejem - przyznał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości