Marcin ze "ŚOPW" założył profil na Instagramie. Co publikuje? Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Iza komentuje rozstanie Kamilem
Iza komentuje rozstanie Kamilem
Marcin z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił nawiązać kontakt z widzami programu, dlatego pojawił się w mediach społecznościowych. Wrzuca do sieci fotografie z pracy, ale też pokazuje, jak spędza wolny czas. Wszystkie posty uczestnika show łączy jedna rzecz. Internauci od razu to zauważyli.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" - Marcin

27-letni Marcin ze Szczecina zgłosił się do 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ponieważ chciał ustabilizować swoje życie i znaleźć odpowiednią partnerkę. Po dwóch nieudanych związkach postanowił powierzyć swój los ekspertom.

W telewizyjnym eksperymencie jego żoną została Kinga z Gdańska. Małżonkowie początkowo z dużym entuzjazmem się poznawali i szybko doszli do wniosku, że sporo ich łączy, bo mają wiele wspólnych cech charakteru. Niestety, podczas podróży poślubnej wyszło na jaw, że w pewnych kwestiach dotyczących stylu życia czy organizacji czasu nie potrafią się porozumieć. Sprzeczki zaczęły się nasilać. Gdy uczestnicy wrócili do Polski, postanowili się spotkać. Kinga przyjechała do rodzinnego miasta Marcina, ale znów między nią a mężem doszło do ostrej wymiany zdań. Po jednym dniu pobytu w Szczecinie Kinga spakowała walizki i wróciła do domu.

Związek stanął pod znakiem zapytania i nawet interwencja ekspertek nie pomogła w złagodzeniu konfliktu. W kolejnych odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiemy się, jaki będzie finał tej znajomości.

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie

Tymczasem Marcin postanowił założyć profil na Instagramie i w zaledwie trzy dni od publikacji pierwszego zdjęcia ma już prawie 3 tysiące obserwatorów. Fani chętnie komentują jego posty, które łączy wspólny mianownik - na wszystkich fotografiach uczestnik show radośnie się uśmiecha. Dla widzów to nowość, ponieważ w programie rzadko kiedy można zobaczyć go w takim wydaniu.

Internauci ciepło przyjęli Marcina na Instagramie. - "Świetnie cię widzieć w takiej formie! Jesteś dla mnie mistrzem cierpliwości", "Fajnie widzieć cię w końcu uśmiechniętego", "Uwielbiam oglądać cię w TV. Taki mega szczery człowiek jak na zdjęciu, powodzonka w życiu", "Ty się uśmiechasz. Wow. Super!", "I tak zawsze się uśmiechaj. Super zdjęcie" - czytamy w komentarzach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" można oglądać we wtorki o godz. 21:35 na antenie TVN. Program jest dostępny również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości