Mandaryna o nowym partnerze. "Cieszę się tym, co jest"

Mandaryna o życiu prywatnym i nie tylko
Źródło: Dzień Dobry TVN
Marta Wiśniewska: Niczego nie żałuję!
Marta Wiśniewska: Niczego nie żałuję!
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Marta "Mandaryna" Wiśniewska to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Tancerka w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała o swoim nowym związku oraz, jak z perspektywy czasu patrzy na swoje dawne małżeństwo i wybory, które wtedy podejmowała. Czy dzisiaj postąpiłaby inaczej?

Marta "Mandaryna" Wiśniewska - czy jest coś czego żałuje?

Marta "Mandaryna" Wiśniewska przez kilka lat była związana z Michałem Wiśniewskim, liderem zespołu Ich Troje. Para doczekała się dwójki dzieci. Jak na tamte czasy niektóre wybory i zachowania pary budziły kontrowersje. Spore emocje wzbudził ślub, który zdecydowali się transmitować w telewizji. - Jestem osobą, która niewielu rzeczy w życiu żałuje, bo wiele rzeczy mnie czegoś nauczyło - powiedziała Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

W pamięci wielu osób z pewnością zapisał się nieudany występ wokalistki na festiwalu w Sopocie. - To na pewno nie było miłe wydarzenie w moim życiu. Natomiast jeśli miało się zdarzyć, a ja mam być w tym momencie, w jakim jestem, mam dwoje wspaniałych dzieci i jestem w fajnym miejscu, w którym jestem i jeśli ten Sopot był mi potrzebny do tego no to luz, to może być - wyznała.

Tancerka dodała, że winę za ten nie najlepszy występ ponosi nie tylko ona. - Mieliśmy miesiąc prób, moi niemieccy producenci też byli z nami, więc to wszystko, każda próba była z ich udziałem, oni to wszystko nagłaśniali. Potem to się wszystko rozsypało ani oni nie mogli wejść do miejsca, w którym mogliby zająć się nagłośnieniem, ani muzycy, coś im się stało z instrumentami, ja nie słyszałam, [...], to wszystko po prostu przestało działać. Ja o tym nie wiedziałam, gdybym to wiedziała teraz, to bym powiedziała, że wejdę, jak się wszystko naprawi, poszłam na żywioł i zderzyłam z jakąś sytuacją - stwierdziła.

Mandaryna o życiu prywatnym

- Życie stawia na mojej drodze różnych ludzi czasem na dłużej, czasem na krócej. Człowiek w miarę dojrzewania lubi swoją przestrzeń i ja nie ukrywam, że też lubię być czasem sama. Natomiast przyjemnie jest, jeśli osoba, która idzie z tobą tą drogą, to szanuje i akceptuje - powiedziała Marta.

Artystka zdradziła, że obecnie jest w szczęśliwym związku. - Mam partnera [...], ma na imię Adrian i zajmuje się oświetleniem na planach filmowych, nie chcę zapeszać, cieszę się tym, co jest - podkreśliła.

Marta Wiśniewska była jedną z uczestniczek programu "Azja Express". Jak go wspomina? Dowiecie się tego z dalszej części materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes