Gwiazdy

Lara Gessler świętuje urodziny mamy. Złożyła jej piękne życzenia. "Odczarowujesz ten świat"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Lara Gessler, Magda Gessler

10 lipca urodziny obchodzi Magda Gessler. Tego dnia popularna restauratorka może liczyć na wiernych fanów i przyjaciół, którzy pośpieszyli z pięknymi życzeniami. Kilka wzruszających słów skierowanych do solenizantki napisała w sieci również Lara Gessler. Doceniła mamę za przekazane wartości i przy okazji pokazała serię zdjęć z rodzinnego albumu.

Lara Gessler świętuje urodziny mamy

10 lipca 2022 roku Magda Gessler kończy 69 lat. Obok urodzin gwiazdy "Kuchennych rewolucji" nie przeszła obojętnie jej córka Lara Gessler, która opublikowała na Instagramie post o niezwykle wzruszającej treści. Zawarła w nim szczere podziękowania dla mamy. Wspomniała o wszystkich jej zaletach i o trudnej do podrobienia oryginalności. Zapewniła również o swojej miłości do rodzicielki i okrasiła opis czterema fotografiami.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Na pierwszej z nich widać, jak Magda i Lara tulą razem najmłodszą przedstawicielkę rodu - Nenę. Drugie i czwarte zdjęcia to portrety solenizantki - aktualny oraz archiwalny. W zestawieniu pojawiło się również pozowane ujęcie restauratorki z dorosłą córką.

- Ta piękna osoba i wspaniała Babcia ma dziś urodziny. Dziękuję Ci, że odczarowujesz ten świat, że pokazałaś mi, że wcale nie trzeba się godzić na to, co zastanę i do czego wszyscy inni są przyzwyczajeni. Kocham Cię za Twoje dziecięce serce i wiarę w ludzi. Twoim powołaniem jest dodawanie innym otuchy i wpuszczanie światła, i koloru do ich życia. To jest piękne, a ja cieszę się, że mogę na Ciebie patrzeć - czytamy we wpisie Lary Gessler.

Magda Gessler kończy 69 lat. Gwiazdy składają jej życzenia

Na wyznanie Lary Gessler zareagowała sama solenizantka. - Takie cudownie wzruszające życzenia. Kocham was do szaleństwa i podziwiam - napisała w komentarzu na Instagramie.

Magda Gessler miała okazję przeczytać również wiele ciepłych słów na swój temat, które przekazały jej inne gwiazdy. - Wszyscy kochamy Magdę Gessler. Zdrowia i miłości - stwierdziła Olga Frycz.

- Omg! Magda Gessler zupełnie jak Artur Kozieja - zauważyła Katarzyna Sokołowska, nawiązując do tego, że jej partner obchodzi urodziny tego samego dnia, co koleżanka z branży. - Wszystkiego, co najpiękniejsze, Magda! - dodała jurorka "Top Model".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości