Gwiazdy

Jak czuje się Monika Dawidziuk? " Ona jest bardzo silną kobietą i z tym da sobie radę"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Gwiazdy "Skazanej" o stanie zdrowia Moniki Dawidziuk
Gwiazdy "Skazanej" o stanie zdrowia Moniki Dawidziuk Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Monika Dawidziuk znana widzom z roli Amfisy Borkow z serialu "Skazana", obecnie walczy z zapaleniem opon mózgowych w jednym z gdańskich szpitali. Agata Kulesza i Ola Adamska, koleżanki gwiazdy z planu przekazały Dzień Dobry TVN, jaki jest stan zdrowia aktorki.

Choroba Moniki Dawidziuk

Monika Dawidziuk jakiś czas temu trafiła do szpitala. Aktorka musiała zrezygnować z pracy zawodowej, jednak jej stanem zdrowia martwią się koleżanki i koledzy z planu, którzy pozostają z nią w stałym kontakcie. Na rzecz aktorki została także uruchomiona zbiórka na stronie zrzutka.pl, którą zorganizowała jej siostra. Aby Dawidziuk mogła kontynuować leczenie, potrzebna była kwota 22 tysięcy, którą dzięki pomocy darczyńców udało się ją już uzbierać.

Wszyscy trzymają kciuki za Monikę Dawidziuk

Sandra Hajduk-Popińska zapytała Agatę Kuleszę i Olę Adamską o aktualny stan zdrowia Moniki.

- Byłyśmy w kontakcie, pisałyśmy do siebie i wszyscy z reguły, jak ta informacja wyszła, zareagowaliśmy. Na razie jest wszystko dobrze. Jest lepiej, Monika jest dobrej myśli, także my trzymamy kciuki i na pewno ona jest bardzo silną kobietą i z tym da sobie radę - powiedziała Agata Kulesza - Wszystko już jest ok, ostatnio nam nagrała wiadomość, że jest przytomna, że wraca do zdrowia, więc trzymamy kciuki, żeby to wszystko tak było, (...) więc trzymamy kciuki za szybki powrót do pełnego zdrowia - skomentowała Ola Adamska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości