Gwiazdy

Lost and Found na scenie Dzień Dobry TVN. "Goodbye" to klasyczny alternatywny pop. Posłuchajcie

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Lost and Found w utworze “Goodbye”
Dzień Dobry TVNLost and Found w utworze “Goodbye”

Poznańsko-warszawska formacja Lost and Found powstała z połączenia przyjaźni i nieprzeciętnego talentu. Członkowie grupy znają się już od dekady, a ich twórczość przesycona jest szczerością i niezwykle dojrzałym podejściem do muzyki. W Dzień Dobry TVN artyści zaprezentowali utwór "Goodbye".

Lost and Found - trzej utalentowani muzycy

Mateusz Ziółkowski, Teodor Cyrulik i Marek Skibicki poznali się dziesięć lat temu. Od tego czasu z sukcesami pokonują kolejne etapy muzycznej kariery. Artyści posiadają swój niepowtarzalny styl, jednak chętnie czerpią inspirację z twórczości innych gwiazd, takich jak John Mayer, Natalia Przybysz czy członkowie formacji Pink Floyd oraz Coldplay.

Członkowie zespołu Lost and Found nie ukrywają, że muzyka jest dla nich przede wszystkim narzędziem umożliwiającym komunikowanie się ze światem, ale i sprawdzoną receptą na smutek i lęk. Praca nad kolejnymi przebojami pozwala im poznawać nowych ludzi i dzielić się z nimi różnymi emocjami.

Muzyka

Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej MuzykiDzień Dobry TVN
wideo 2/3

"Goodbye" - singiel grupy Lost and Found

W utworze o wymownym tytule "Goodbye" niemal każdy słuchacz będzie w stanie odnaleźć coś dla siebie. Piosenka opowiada o emocjach związanych ze stratą. Artyści zadbali o to, by przywodziła na myśl nie tylko rozstanie z bliską osobą, ale i wewnętrzne rozdarcie, towarzyszące człowiekowi w trudnych momentach życia. Singiel utrzymany jest w rytmie klasycznego alternatywnego popu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości