Gwiazdy

Ewa Minge zachwyca w bikini. "Cudowna figura"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Ewa Minge

Ewa Minge rozpoczęła już sezon plażowy. Światowej sławy projektantka udostępniła bowiem zdjęcie w bikini. Z okazji zbliżających się 55. urodzin zdradziła swój patent na smukłą i wyrzeźbioną sylwetkę. - Wow - krótko, lecz wymownie skomentowała Agnieszka Włodarczyk.

Ewa Minga odmieniła oblicze polskiej mody. Przez kilka lat współtworzyła wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. Od 1996 roku prezentuje autorskie kolekcje ubrań na całym świecie - począwszy od Berlina przez Mediolan, a kończąc na Nowym Jorku. W jej projektach pojawiały się znane osobowości medialne, m.in. Kelly Rowland czy Cheryl Cole. Gwiazda niebawem będzie świętowała 55. urodziny. Jednak patrząc na najnowszą fotografię twórczyni - naprawdę trudno w to uwierzyć.

Zobacz wideo: Mask Singer - nowy program TVN

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Ewa Minge w bikini

Projektantka opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię fotografii w seledynowym bikini własnego projektu. Uwagę od razy przykuwa jej wyrzeźbiona sylwetka, na którą - jak przyznała w opisie - musiała ciężko zapracować.

Chwalę się! Bądźmy dla siebie mili i pochwalmy efekty własnej, ciężkiej pracy! Sezon plażowy uważam za rozpoczęty. Boks mi służy. Każdego dnia przestrzegam diety, jem suplementy i katuje się pod okiem Gaspara Minge (syn projetkantki - przyp. red.) 

- Oczywiście wybrałam najlepsze zdjęcia, bo nikt nie jest idealny. Za miesiąc kończę 55 lat i nie zamierzam poddać się bez walk. Nikt nie zadba tak o ciebie, jak ty sam możesz to zrobić - dodała.

Wysportowana Ewa Minge

W dalszej części postu projektantka zapewniła, że nie używa specjalistycznych sprzętów. - Najprostsze przyrządy, jakie mam w domu, żadne cudowne wymysły i obłędne eliksiry. Wkrótce pokażę podstawowy sprzęt za grosze, który pomaga mi w treningach. Zdziwicie się - przekazała.

Zobacz wideo: Ewa Minge z tatą - artystą malarzem

Ewa Minge z tatą – artystą malarzem
Ewa Minge z tatą – artystą malarzemŹródło: Dzień Dobry TVN

Zachwyt nad formą Ewy Minge wyraziły znane osoby z pierwszych stron gazet. - Wow - krótko, lecz wymownie skomentowała Agnieszka Włodarczyk. Liczne komplementy posypały się również od wiernych fanów. - "Cudowna figura", "Figura do pozazdroszczenia! Gratuluję", "Chciałabym tak wyglądać", "Sztos", "Brawo. Jednak można w każdym wieku" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości