Gwiazdy

Ciężarna Dominika Gwit ogłasza zawieszenie kariery. "Zajmę się tym, co najważniejsze"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Dominika Gwit

Dominika Gwit jest w trzecim trymestrze ciąży. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie z mocno już zaokrąglonym brzuszkiem i poinformowała, że robi sobie przerwę od pracy na scenie. Kiedy wróci do zawodowych obowiązków? Gwiazda wyznała, że tuż przed rozwiązaniem w jej głowie pojawił się mętlik.

Dominika Gwit przerywa karierę aktorską

Dominika Gwit nie tak dawno ogłosiła, że wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim spodziewają się pierwszego dziecka. Para oczekuje narodzin syna. Aktorka zaznaczyła, że będzie stała na straży prywatności chłopca - nie ma zamiaru pokazywać jego wizerunku w sieci ani ujawniać wybranego dla malucha imienia.

Ciąża, która w przypadku gwiazdy nadeszła po wieloletnich staraniach, jest dla niej wyjątkowym stanem wartym specjalnego uhonorowania. Celebrytka podjęła więc decyzję o przerwie w karierze, która pomoże jej w przygotowaniu się na powiększenie rodziny. W komunikacie na Instagramie, który Gwit opatrzyła zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem, oznajmiła, że "zamyka stare rozdziały, a otwiera nowe".

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Zaliczyłam ostatni hotelowy nocleg w trasie ze spektaklami! Zaraz jadę do Opola zagrać swoje ostatnie "Szalone nożyczki". W sobotę zagram ostatnią "Pomoc domową" i koniec mojej "przeddzieciowej" przygody z teatrem - uprzedziła.

Praca po porodzie. Kiedy Dominika Gwit wróci na scenę?

Dominika Gwit zapewniła fanów, że nie będą musieli długo czekać na jej powrót do zawodowych obowiązków. Jak przyznała, występy na scenie są dla niej istotą życia, bez której nie potrafi funkcjonować. Mimo tego priorytetem jest teraz dla gwiazdy macierzyństwo.

- Wrócę, jak najszybciej się da. (...) Ale na razie zajmę się tym, co najważniejsze. Zagram najważniejszą rolę w swoim życiu. Od listopada zajmę się już tylko rodziną i przygotowaniami do życia we troje - napisała na Instagramie. - Och! Czy ja to wszystko ogarnę? Wy też miałyście mętlik w głowach w trzecim trymestrze? - pytała w poście, zachęcając internautki do zwierzeń w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości