Gwiazdy

Bruce Willis cierpi na demencję starczą. "Ma problemy z zapamiętaniem dialogów"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Najświeższe newsy ze świata gwiazd
Najświeższe newsy ze świata gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Bruce Willis niebawem skończy 67 lat. Aktor, który zawsze grał niezniszczalnych superbohaterów, mierzy się z przyziemnymi problemami zdrowotnymi. Pojawiły się u niego pierwsze objawy demencji starczej. - Kontakt z nim bywa utrudniony - powiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Bruce Willis jest poważnie chory

Doniesienia o złym stanie zdrowia Bruce'a Willisa napływały do nas już od dłuższego czasu, jednak nie były przez nikogo potwierdzane. Teraz sprawę skomentował Matt Eskandari - irański reżyser, który współpracował z aktorem na planach zdjęciowych aż czterech filmów.

- Smutne wiadomości. To nie są plotki, to są fakty, jeżeli uwierzymy słowom reżysera Matta Eskandariego, który pracował z Brucem Willisem. Potwierdza niestety, że u 66-letniego aktora są pierwsze, poważne objawy starczej demencji - opowiada w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Dziennikarz i obecni w studio Małgorzata Ohme oraz Filip Chajzer doszli do wniosku, że wielu sympatyków Bruce'a Willisa, którzy podziwiali jego świetną formę prezentowaną w filmach, nie dowierza, że ich idol mierzy się z tak poważnymi dolegliwościami, a czas nie jest dla niego łaskawy. - To takie zderzenie z rolami, które grał. Był zawsze superbohaterem. Pewnie dlatego jego choroba to jest coś, co teraz tak przykuwa uwagę - zaznacza prowadzący.

Bruce Willis ma demencję starczą

Mateusz Hładki zauważył, że Bruce Willis od kilku lat bierze udział w produkcjach, które są negatywnie oceniane przez krytyków. Branża filmowa podejrzewa, że aktor przyjmuje wszystkie role (bez względu na ich jakość), by zapewnić rodzinie godną przyszłość, bowiem martwi się, że niedługo będzie musiał ograniczyć aktywność zawodową.

- Kontakt z nim bywa utrudniony, a role, które przyjmuje, to są role w filmach, które zostają później miażdżone przez krytyków. Zaczęto to tłumaczyć tym, że ma problemy z zapamiętaniem dialogów. Ma obawy o to, jak długo będzie w stanie grać, więc zdaniem ludzi z jego środowiska decyduje się wziąć każdą propozycję, żeby tylko zagrać, zarobić i zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich dzieci - tłumaczy reporter Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości