Ania Dąbrowska powróciła z nowym singlem. "To jest inspiracja związkami i relacjami międzyludzkimi"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Ania Dąbrowska - specjalistka od miłości
Ania Dąbrowska - specjalistka od miłości
Ania Dąbrowska w utworze „Ktoś inny”
Ania Dąbrowska w utworze „Ktoś inny”
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Po dłuższej przerwie Ania Dąbrowska stworzyła kolejną perełkę. Energetyczny singiel "Ktoś inny" opowiada o tym, że idąc na randkę, możemy spotkać się nie z tą osobą, z którą planowaliśmy. Jak wokalistka czuje się po powrocie na muzyczną scenę?

Ania Dąbrowska z nowym singlem

Mija 6 lat od ostatniego wydawnictwa Ani, teraz artystka powraca z nową twórczością. Jedną z piosenek, która niedawno ukazała się w sieci, jest utwór "Ktoś inny". O czym opowiada?

- To jest inspiracja związkami i relacjami międzyludzkimi. Ktoś inny zawsze jest gdzieś obok nas. Nie będę mówić o swoim życiu prywatnym, ale poznaję ludzi w sieci na różnych platformach, a potem jak ich widzę na żywo, to są zupełnie innymi osobami. Tak dużo mamy różnych narzędzi do tego, żeby się zmieniać, a inni jesteśmy na żywo - wytłumaczyła.

Praca nad materiałem nieco się przedłużyła. Artystka przyznała, że wpływ miała na to m.in. pandemia. W tamtym czasie Ania wróciła do swoich pasji z dzieciństwa i zaczęła wyszywać. - Bardzo mnie to relaksowało - podkreśliła.

Ania Dąbrowska – relacje z dziećmi

Ania to nie tylko uzdolniona wokalistka, ale także mama 9-letniej córki i 12-letniego syna. Jak twierdzi, dzieciaki są pierwszymi recenzentami jej piosenek.

- Mój syn Stasiek jest wobec mnie szczery i krytyczny, ma ostrzejszy gust muzyczny i lubi muzykę albo klasyczną, albo klasyki z muzyki rozrywkowej. Na niego działają takie wielkie piosenki i jak słyszy kolejną moją, mówi: "Wiesz mamo, jest dobrze, trochę tak, jak poprzednio". A Mela śpiewa ze mną, jest żywiołowa, chyba taką cechę po mnie odziedziczyła, że jest jej wszędzie pełno, że chce jej się śpiewać, tańczyć i się ciągle uśmiecha - powiedziała.

Co o swoich utworach myśli Ania?

- Miałam dużo czasu, żeby te piosenki nazbierać. Myślę, że przemyca się w nich moja wrażliwość, są nastrojowe, emocjonalne. Produkcja jest jeszcze przede mną - podsumowała.

Na naszej scenie wokalistka zaśpiewała nową piosenkę. Zobaczcie wideo.

Ania Dąbrowska w utworze „Ktoś inny”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/Easy News

podziel się:

Pozostałe wiadomości