ania dąbrowska

  ania dąbrowska

  Czego słuchają polscy muzycy? Czy doceniają się nawzajem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Reni Jusis, Annę Dąbrowską, Pawła Królikowskiego, Bovską, Igora Herbuta, Tomasza Organka i Adama Staszewskiego. Czy słuchają polskiej muzyki?

  Coraz głośniej mówi się o kryzysie w branży muzycznej ze względu na coraz mniejsze zarobki wokalistów. Co sądzą o tym artyści? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła czy między innymi Cleo, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Ania Dąbrowska zastanawiają się nad zmianą branży.

  Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów Ania Dąbrowska zadebiutowała na rynku muzycznym w 2004 r. Wtedy właśnie wydała swoją pierwszą płytę Samotność po zmierzchu. Album dostał świetne recenzje. Z niej pochodzi wiele przebojów, m.in. singel Tego chciałam. Od tamtego czasu wokalistka wydała pięć płyt, a najnowszą w tym roku. Jej tytuł brzmi: Dla naiwnych marzycieli. Ania była gościem Dzień Dobry TVN. Rozmawialiśmy z nią o nowej płycie i dotychczasowej twórczości.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: charyzmatyczna Joanna Kulig w kolejnej poruszającej roli. Prócz tego: syn hollywoodzkiego gwiazdora, który nie został aktorem - czym zajmuj się Ben Ford? W programie także: kobiety, które chcemy zawsze słuchać i oglądać - powrót Ani Dąbrowskiej oraz czat z Joanną Krupą. Startujemy o 8.30!

  Byliśmy z kamerą na planie do nowego teledysku Ani Dąbrowskiej. Inspiracją do piosenki jest miłość. Kto wpadł na pomysł, by zrealizować klip w klimacie kina akcji?

  W listopadzie 2015 roku Ania Dąbrowska zaprezentowała swój nowy utwór „Nieprawda”. Teraz czekamy na muzyczny ciąg dalszy, czyli szósty album wokalistki. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy ją o plany na nowy rok.

  W przyszłym roku na rynku pojawi się kolejna płyta Łukasza Zagrobelnego. Wokalista nagrywa ją we współpracy z Anią Dąbrowską. Na czym konkretnie polega kooperacja muzyków? Czy Ania Dąbrowska jest wymagającą producentką? Z Łukaszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ania Dąbrowska po czterech latach przerwy wydaje kolejną płytę. W studiu nagraniowym gwiazdę odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Album promuje bardzo osobisty singiel "Nieprawda". O czym opowiada? I dlaczego Ania po napisaniu piosenki chciała oddać ją komuś innemu?

  W środę w Dzień Dobry TVN: Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska cztery lata później - jako para powracają w kolejnej części hitu, który pokochali Polacy. Następnie na czacie i na scenie - Jula, a potem muzyczna zmiana warty - zobaczcie i posłuchajcie, jak przed Dniem Niepodległości ćwiczy Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego. A na koniec to na co długo czekaliśmy - Ania Dąbrowska nagrywa nową płytę, a my odwiedzamy ją w studiu nagrań. Bądźcie z nami 11 listopada o 8.00!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na świąteczny koncert do Pałacu Prezydenckiego. Rozmawiała z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia i o tym do kogo, w tym roku będą wysyłane szlachetne paczki. W tym koncercie wzięła udział piosenkarka Ania Dąbrowska, która spodziewa się drugiego dziecka. Jak znosi ciążę i czy zna już płeć dziecka?