Gwiazdy

Prawniczka Amber Heard zabrała głos. "Z całej sprawy zrobiono zoo"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Gwiazdy o procesie Depp vs Heard

Amber Heard w wyniku przegranej batalii sądowej, nazywanej procesem dekady, musi przelać konto byłego męża w sumie 10,35 mln dolarów. Prawniczka aktorki oświadczyła, że jej klientka nie ma zamiaru uiszczać zasądzonej kwoty i będzie odwoływać się od wyroku. W opublikowanym oświadczeniu nie zabrakło gorzkich słów wobec amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

Prawniczka Amber Heard

Chociaż proces wytoczony przez Johnny'ego Deppa przeciwko byłej żonie dobiegł końca, to wygląda na to, że żadna ze stron nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W amerykańskich mediach pojawiło się oświadczenie wydane przez Elaine Charlson Bredehoft, prawniczkę aktorki, która nie zamierza pogodzić się z wyrokiem.

- To wysyła w świat okropny komunikat dla ofiar przemocy - podkreśliła pełnomocniczka byłej żony Deppa. - Zrobiliśmy krok w tył. To oznacza, że jeśli nie masz w telefonie nagrania, na którym bije cię bliska osoba, to nikt ci nie uwierzy - dodała.

Rozwody

Rozwody 50+
Rozwody 50+Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Stwierdziła również, że ich porażce po części winne są media społecznościowe.

- Na pewno nie było to bez wpływu i jest to straszne - zaznaczyła. - To było jak bitwa na rzymskim Koloseum. Od początku sprzeciwiałam się kamerom na sali, mają to na taśmach, i optowałam przeciw tej opcji ze względu delikatną naturę sprawy. Z całej sprawy zrobiono zoo - skwitowała.

Amber Heard o wyroku sądu

Amber Heard tuż po ogłoszeniu decyzji sędziego nie kryła rozgoryczenia.

- Rozczarowanie, które odczuwam dzisiaj, jest nie do opisania. Jestem załamana, że góra dowodów wciąż nie wystarczyła, by przeciwstawić się nieproporcjonalnej sile, wpływom i wpływom mojego byłego męża. Jestem jeszcze bardziej rozczarowana tym, co ten werdykt oznacza dla innych kobiet. To pomyłka. Cofnęliśmy się do czasów, kiedy kobieta, która przemówiła i zabrała głos, mogła zostać publicznie zawstydzona i upokorzona. Decyzja sądu odsuwa ideę, że przemoc wobec kobiet należy traktować poważnie - podsumowała.

Jonnhy Depp w procesie o zniesławienie, który dotyczył artykułu napisanego przez Amber Heard dla "The Washington Post" domagał się 50 mln dolarów odszkodowania. Deppowi przyznano 15 mln dolarów. 10 mln dolarów to odszkodowanie, 5 mln to zadośćuczynienie za straty moralne, które w stanie Wirginia, gdzie odbywał się proces, nie może przekraczać 350 tys. dolarów. W związku z tym przepisem aktor otrzyma 10 mln 350 tys. USD. Amber Heard zakończyła proces bogatsza o 2 mln dolarów - udało jej się bowiem udowodnić, że jej były mąż również dopuścił się zniesławienia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości