Zwierzęta

Suczce uratowanej z pseudohodowli zrobiono sesję ciążową. "Obiecałam Koko, że to jej ostatni miot"

Zwierzęta

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
kochamyzwierzaki.pl
pies w ciąży

Suczka Koko została uratowana z pseudohodowli. Będąc w zaawansowanej ciąży, trafiła do tymczasowej opiekunki, która troskliwie się nią zajęła. Koko przed narodzinami szczeniąt, wzięła udział w uroczej, psiej sesji zdjęciowej.

Suczka była w pseudohodowli

Amerykańska organizacja Homeward Trails Animal Rescue zajmuje się ratowaniem zwierząt, które potrzebują pomocy. Jedną z ocalonych jest suczka Koko, którą przez kilka lat wykorzystywano do nielegalnej hodowli. Kiedy była w kolejnej ciąży, udało się ją wyciągnąć z opresji. Trafiła do domu tymczasowej opiekunki Cary Smith.

Opcja adopcja

„Opcja adopcja” – nowy cykl w „Dzień Dobry TVN”
„Opcja adopcja” – nowy cykl w „Dzień Dobry TVN” Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- Obiecałam Koko, że to jej ostatni miot i że już nigdy więcej nie będzie musiała przez to przechodzić. Ta psinka to prawdziwa wojowniczka - wyznała Smith.

Koko jest radosnym psem. Ponadto doskonale wychodzi na zdjęciach. Właśnie dlatego Cary postanowiła urządzić pamiątkową, psią sesję zdjęciową, do której pozowała ciężarna suczka. Jej brzuch został ozdobiony czerwoną kokardą. Efekt jest niezwykle uroczy.

Nowe życie ocalonej suczki

Koko niedawno urodziła dziewięć zdrowych szczeniąt. Trwają poszukiwania nowego domu dla niej i dla jej psich dzieci.

Dzięki akcji ratunkowej organizacji Homeward Trails Animal Rescue Koko dostała szansę na nowe, lepsze życie oraz na znalezienie kochających ją właścicieli. Po tym, co przeszła w pseudohodowli, zasługuje na mnóstwo miłości.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Źródło zdjęcia głównego: Natalia Duryagina/Getty Images, Facebook/homewardtrails

Pozostałe wiadomości