Fryderyk Karzełek. Jak z uśmiechem witać dzień?

Fryderyk Karzełek, twórca Klubu 555 tłumaczy jak wczesne wstawanie może pozytywnie wpływać na nasze nastawienie przez resztę dnia. Nawet w listopadzie.

Każdego dnia o godzinie 5:55 Fryderyk Karzełek inspiruje na swoim fanpage na Facebooku ponad 2000 ludzi do zmiany swoich poranków i życia na lepsze.

Od czego zacząć?

Najlepszym sposobem jest planować nie tylko moment wstawania, ale również moment, kiedy idziemy spać – wyjaśnia i dodaje - Trzeba wyłączyć myślenie.

Za najgorszy błąd i wroga naszej energii w ciągu całego dnia uważa włączenie drzemki, jako że zaburza cykle naszego snu.

Poranna samotność

Wczesne wstawanie daje nam chwilę dla siebie. Czas spędzony we własnym towarzystwie, można wykorzystać na medytację czy ćwiczenia. Planując zawczasu nasz dzień, nie wpadamy w pułapkę bezmyślnego przeglądania mediów społecznościowych i wiemy, czym powinniśmy się w danej chwili zająć.

Jeżeli witamy każdy dzień z gotowym planem, dzień jest zupełnie inny. Po pierwsze, nasz mózg, nasz umysł jest odciążony, a my już po prostu wiemy, co będziemy robić - zauważył Fryderyk Karzełek.

Zobacz też:

Wody lecznicze w Polsce. Rodzaje, właściwości, leczone schorzenia

Jak wygląda i jakie ma właściwości liść lipy?

Dlaczego warto się wymieniać ubraniami, a nie kupować nowe?

Autor: Gaba Kopyto

podziel się:

Pozostałe wiadomości