Styl życia

"Mój gruby trener 2". Program, w którym instruktorzy fitness celowo przybiorą na wadze

Styl życia

Autor:
Oskar
Netkowski

Zadaniem trenerów personalnych jest przeprowadzanie klientów przez proces metamorfozy. Często jednak nie rozumieją, z czym tak naprawdę muszą zmagać się ich podopieczni. W programie "Mój gruby trener 2" instruktorzy fitnessu rezygnują ze zdrowego stylu życia i celowo przybierają na wadze. Jakie okażą się skutki tego eksperymentu?

"Mój gruby trener 2" - o czym jest program?

Produkcja skupia się na losach trenerów personalnych, którzy dobrowolnie decydują się znacznie przytyć w ciągu kilku miesięcy. Robią to tylko po to, aby wspólnie ze swoimi podopiecznymi zmierzyć się z trudnym procesem odchudzania. Celem eksperymentu jest umożliwienie trenerom zrozumienia problemów swoich otyłych klientów i praktycznego poznania ich zmagań podczas utraty kilogramów. Instruktorzy fitnessu zyskują nową perspektywę i w efekcie traktują swoich podopiecznych z większą empatią.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Okazuje się, że podczas odchudzania wsparcie psychiczne i emocjonalne odgrywa równie ważną rolę co planowanie posiłków i treningów.

Czy trener musi być szczupły?

W programie, trenerzy zostają poddani próbie. Czy ich poświęcenie wystarczy, aby pomóc klientom w uzyskaniu wymarzonej sylwetki? Presja ciąży zarówno na trenerach, jak i klientach. Gdy ujawnione zostaną ostateczne wyniki eksperymentu, przekonamy się, jak podczas eksperymentu zmieniło się życie trenerów i ich podopiecznych. Jedno jest pewne. Prowadzenie niezdrowego stylu życia wpływa nie tylko na wygląd, ale również na finanse, radzenie sobie ze stresem czy nawet relacje międzyludzkie.

"Mój gruby trener 2" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "Mój gruby trener 2" można zobaczyć już od 7 lipca. Premiera odbywać będzie się w czwartki o godzinie 20:50 na antenie kanału Discovery Life!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Discovery Life

Pozostałe wiadomości