Hobby

Wystawa dla pasjonatów muzykowania w Centrum Nauki Kopernik. "Tutaj nasz mózg cały czas pracuje"

Hobby

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Bartek Jędrzejak
Niezwykła podróż przez krainę wibracji i dźwięków
Niezwykła podróż przez krainę wibracji i dźwięków Dzień Dobry TVN
wideo 2/12
Dzień Dobry TVNNiezwykła podróż przez krainę wibracji i dźwięków

Wystawa muzyczna "GraMY - WYgramy" to nie lada atrakcja dla osób w każdym wieku. Goście odwiedzający Centrum Nauki Kopernik mogą przenieść się do magicznego świata dźwięków i wibracji, a nawet odkryć w sobie głęboko skrywane pokłady talentu. Przekonał się o tym reporter Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

Wystawa "GraMY - WYgramy" w Centrum Nauki Kopernik

W warszawskim Centrum Nauki Kopernik można podziwiać wyjątkową wystawę. "GraMY - WYgramy" to odpowiedź na potrzeby osób, które pragną odkrywać tajemnice świata dźwięków. W bogatym zbiorze eksponatów znajdują się instrumenty, z pomocą których można stworzyć własne kompozycje.

- Rzeczywiście ta wystawa pozwala nam na to, żeby każdy przyszedł i w wolności muzykował (...). Poczucie rytmu sprawia często, ze musimy połączyć pracę dwóch półkuli naraz (...). Tutaj nasz mózg cały czas pracuje i szare komórki się mnożą - zapewniła muzykolog Natalia Arciszewska.

"GraMY - WYgramy" -

Wystawa "GraMY - WYgramy" powstała z myślą o osobach w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno na odkrywanie talentu muzycznego, a wizyta w Centrum Nauki Kopernik z całą pewnością może nam to ułatwić. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że tworzenie własnych melodii to świetny sposób na zagospodarowanie wolnego czasu.

- Odkrywamy tutaj, czy coś nas interesuje. Myślę, że muzyka ma same plusy - podsumowała rzecznik prasowa Centrum Nauki Kopernik, Katarzyna Nowicka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Bartek Jędrzejak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości