Jesień z TVN

"Projekt Cupid" i "99 gra o wszystko" w wiosennej ramówce TTV. Przemek Kossakowski znów obali stereotypy

Jesień z TVN

Autor:
Justyna
Piąsta
"Co za wiosna" - nowości w wiosennej ramówce TTV
"Co za wiosna" - nowości w wiosennej ramówce TTV
wideo 2/8

Wiosna to taki czas, kiedy budzą się emocje. Również te związane z miłością. A okazji do rozmawiania o uczuciach, sercowych sprawach i relacjach damsko-męskich będzie wiele - m.in. na sprawą nowego formatu TTV "Projekt Cupid". Olivier Janiak w programie "Co za wiosna" porozmawiał o tym z Przemkiem Kossakowskim.

"Projekt Cupid" - o czym jest program?

"Projekt Cupid" to absolutna nowość w wiosennej ramówce TTV. Widzowie mogą śledzić losy kilku niezwykłych osób - w spektrum autyzmu, z zespołem Downa czy zespołem Tourette'a, które dzięki pomocy ekspertów będą szukać miłości. Prowadzącymi format są Przemek Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan.

- Traktuję siebie w pewnego rodzaju kategoriach pomagania bohaterom, ale jeżeli miałbym mówić precyzyjnie, to formalnie jestem swatem. "Projekt Cupid" mówi o ważnych rzeczach, przede wszystkim o tym, jak bardzo osoby z niepełnosprawnościami pragną i tęsknią za uczuciem miłości - powiedział Kossakowski.

Tego rodzaju formaty telewizyjne obalają stereotypy na temat osób z niepełnosprawnościami. "Projekt Cupid" można oglądać w każdą niedzielę o godz. 22:05 na kanale TTV.

Wiosenna ramówka TTV - nowe odsłony znanych formatów

Tadeusz i Robert Motykowie to ojciec i syn. Ich słodko-gorzką relację mieliśmy okazję oglądać w ramach programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Czas na drugą odsłonę ich historii. Premiera na antenie TTV już 16 marca o godz. 22:00.

Kolejną niezwykle ciekawą propozycją jest program "99 gra o wszystko". To format, w którym uczestnicy rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach - tutaj liczy się i pomysł, i spryt, ale też ogromna zwinność. Nowe przygody odważnych śmiałków będzie można oglądać od 5 marca o godz. 21:45 w TTV.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości