Parenting

Matka prosiła lekarzy, by uratowali ją, a nie dziecko. Historia trudnego porodu podzieliła internautów

Parenting

Autor:
Oskar
Netkowski
Kobieta chciała, by ratować ją, a nie dziecko w trakcie porodu

Trudne porody stawiają często przyszłych rodziców oraz lekarzy przed wyborem, czy ratować dziecko, czy matkę. Czasu jest niewiele, a każda kolejna minuta może być decydująca. TikTokerka poruszyła ten temat w sieci, dyskutując z internautami.

Ratować matkę czy dziecko? Trudne porody

Komplikacje podczas porodów mogą przytrafić się w najmniej oczekiwanej chwili. Decyzje, jakie trzeba podjąć z pewnością nie są dla nikogo łatwe. Trzeba jednak działać. Co robić w takiej chwili? Temat żywo jest komentowany na TikToku, gdzie Shelbie Lenora, podzieliła się swoimi spostrzeżeniami.

Uwaga TVN

12-latka zgłosiła, że molestował ją starszy chłopiec. "Nic z tym nie zrobiono"
12-latka zgłosiła, że molestował ją starszy chłopiec. "Nic z tym nie zrobiono"Uwaga! TVN
wideo 2/8

Mama dwójki dzieci pochyliła się nad trudnym tematem i mówi wprost, co powinni zrobić lekarze, gdyby w czasie porodu musieli niespodziewanie wybierać między życiem matki, a dziecka.

Kobieta chce, by ratować ją, a nie dziecko

TikTokerka wyszła na przeciw swoim obserwującym i podzieliła się swoim spojrzeniem na ten temat. Kiedy powiedziała, że w sytuacji zagrożenia życia, ratowałaby siebie, usłyszała mnóstwa głosów poparcia. Nie wszyscy byli jednak zgodni.

- Jeśli w trakcie porodu trzeba będzie wybrać, czy ratować mnie, czy dziecko - ratujcie mnie. Mam w domu inne dzieci, które mnie potrzebują - wyznała dodając, że w decyzji popiera ją mąż.

Pod filmikiem uaktywniło się wiele kobiet, które chętnie dzieliły się swoimi przemyśleniami oraz historiami. - Niestety muszę się z tobą zgodzić. Mam troje innych dzieci, które nie poradzą sobie beze mnie - napisała jedna z mam. - Poza tym my także jesteśmy czyimiś dziećmi - dodał ktoś inny.

Pojawiały się jednak także głosy sprzeciwu. - Nie wyobrażam sobie poświęcić życia niewinnego dziecka - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: globalmoments/Getty Images

Pozostałe wiadomości