Pilot zmarł w trakcie lotu. Pasażerowie usłyszeli komunikat: "Przepraszamy za niedogodności"

Pilot zmarł w trakcie lotu. Pasażerowie usłyszeli komunikat: "Przepraszamy za niedogodności"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Odwołany, opóźniony lot - co dalej?
Odwołany, opóźniony lot - co dalej?
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Kapitan samolotu zmarł podczas lotu. O śmierci poinformował pasażerów drugi z pilotów. - Z powodu śmierci mojego brata i przyjaciela zmieniamy trasę - przekazał. Do sieci trafiło nagranie.

Egipt. Pilot zmarł, pasażerowie przerażeni

Do tragicznego zdarzenia doszło w samolocie prywatnej linii Sky Vision Airlines lecącego ze stolicy Egiptu do miasta Taif w Arabii Saudyjskiej. Pasażerowie podczas rejsu nagle usłyszeli komunikat:

Z powodu śmierci mojego brata i przyjaciela, kapitana Hassana, zmieniamy trasę lotu na lotnisko w Dżuddzie. Przepraszamy za niedogodności

Informację przekazał drugi pilot obecny na pokładzie Airbusa A320. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać przerażonych pasażerów, wsłuchujących się w ogłoszenie.

Pilot zmarł w trakcie lotu

Jak podaje portal Egypt Independent, kapitan Hassana Youssefa Adassa, który zmarł podczas lotu, miał wcześniej zgłaszać problemy zdrowotne. Zdaniem doktora Jamala Shaabana, profesora kardiologii, powodem śmierci był zawał serca.

Według medialnych doniesień ciało pilota wciąż znajduje się w Arabii Saudyjskiej, ponieważ upoważnione podmioty nie rozpoczęły jeszcze procedury transportu zwłok do Egiptu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: egyptindependent.com/wydarzenia.interia.pl

Źródło zdjęcia głównego: Latvys/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości