Annie Wersching nie żyje. 45-letnia aktorka znana była z "The Last of Us" i "Pamiętników Wampirów"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24
Annie Wersching

Annie Wersching nie żyje. Amerykańska aktorka przegrała walkę z chorobą w wieku 45 lat. Informacje o śmierci artystki przekazał jej mąż Stephen Full. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnali ją także znajomi z branży filmowej.

Annie Wersching - kim była

Świat obiegła wiadomość o śmierci amerykańskiej aktorki Annie Wersching. Widzowie mogą kojarzyć ją z hitów, takich jak "Pamiętniki wampirów", "Star Trek", "Rekrut” czy "24 godziny". Oprócz tego użyczyła też głosu Tess, bohaterce gry komputerowej "The Last of Us", której adaptacja serialowa ukazała się w HBO.

Artystka zmarła w wieku 45-lat. Przegrała walkę z rakiem, a o chorobie dowiedziała się w 2020 roku.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Informację o śmierci Annie Wersching przekazał jej mąż za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka osierociła trójkę dzieci. - Szczęście odnajdywała w najprostszych momentach. Nie potrzebowała muzyki, by tańczyć. Nauczyła nas, aby nie czekać, aż przygoda cię znajdzie. "Idź ją znaleźć. Ona jest wszędzie" - mówiła. I znajdziemy ją - napisał w oświadczeniu mąż artystki.

Annie Wersching nie żyje

Annie pożegnali także znajomi z branży filmowej. Kiefer Sutherland podkreślił, że 45-latka była jedną z najlepszych aktorek, z jakimi miał okazję współpracować oraz jego dobrą przyjaciółką. - Moje serce pęka na myśl o jej rodzinie. Była pięknym człowiekiem i niech tak będzie zapamiętana - czytamy na Twitterze.

Kondolencje dla rodziny zmarłej aktorki przekazał także pisarz i dyrektor kreatywny Neil Druckmann. - Właśnie się dowiedziałem, że zmarła moja droga przyjaciółka Annie Wersching. Właśnie straciliśmy piękną artystkę i człowieka. Moje serce jest rozbite. Myślami jestem z jej bliskimi - podsumował.

Więcej informacji w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: WireImage/GettyImages

Pozostałe wiadomości