Po prawie dwóch tygodniach zorientował się, że jego ukochana to mężczyzna. Jak to możliwe?

Po prawie dwóch tygodniach zorientował się, że jego ukochana to mężczyzna
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak nie dać się złowić oszustom?
Jak nie dać się złowić oszustom?
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
"Projekt Lady". Dom uczestniczki ucierpiał w pożarze. Trwa zbiórka pieniędzy
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Pożar domu jednorodzinnego w Kole. Zginęła 5-letnia dziewczynka
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Uwaga! TVN: Rodzice nie puszczali dzieci do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo
Bezpieczny dom dla dzieci
Bezpieczny dom dla dzieci
Mówi się, że miłość jest ślepa. O tym, jak bardzo przekonał się pewien mężczyzna. 26-latek dopiero po blisko dwóch tygodniach od ślubu zorientował się, że jego ukochana tak naprawdę jest oszustem. Jak to możliwe, że wcześniej nic nie zauważył?

Panna młoda okazała się mężczyzną

26-letni Indonezyjczyk - nazywany przez tamtejsze media AK - poznał swoją przyszłą małżonkę Adindę Kanzę w 2023 roku. Połączył ich ze sobą Instagram. Zanim zdecydowali się na ślub, przez rok spotykali się i chodzili na randki. Podczas spotkań ukochana mężczyzny zawsze nosiła nikab, czyli część hidżabu, która zasłania twarz. Zdaniem mężczyzny strój kobiety podkreślał jej ogromne przywiązanie do tradycji i oddanie islamowi.

Para postanowiła się pobrać. Skromna uroczystość odbyła się w domu AK. Ze strony Adindy nikt się pojawił, ponieważ kobieta miała nie mieć żadnej bliskiej rodziny. "South China Morning Post" podał, że mężczyzna zaczął podejrzewać, że coś jest nie tak gdy kobieta unikała zbliżeń. Tłumaczyła, że ma ma okres albo nie czuje się najlepiej.

Po 12 dniach od ślubu AK odnalazł poprzedni adres zamieszkania kobiety, co więcej, odkrył, że rodzice jego ukochanej żyją. To od nich 26-latek dowiedział się, że ukochana jest mężczyzną, który stosuje crossdressing. Takie osoby noszą ubrania charakterystyczne w danej społeczności, kulturze dla płci przeciwnej. Rodzice mężczyzny nie mieli też pojęcia, że ich syn wziął ślub.

Fałszywa panna młoda. Jaka kara może spotkać mężczyznę?

Zdaniem policji, mężczyzna do perfekcji opanował sztukę kamuflażu. Nie tylko ubierał się, jak kobieta, ale też posługiwał się damskim głosem. W ocenie służb po zdjęciach ślubnych nie sposób rozpoznać, że panna młoda to tak naprawdę mężczyzna.

Po aresztowaniu mężczyzna wyznał policji, że zdecydował się na ślub dla pieniędzy. Chciał po pewnym czasie przejąć majątek rodziny "ukochanego". Za oszustwo może trafić nawet na cztery lata do więzienia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Kenji Lau/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?