Bielizna pod choinkę - czy to dobry pomysł? "To nie jest coś, z czym chciałybyśmy dzielić się z naszymi partnerami"

Bielizna pod choinkę - czy to dobry pomysł?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Bielizna na świąteczny prezent: Hit i kit
Bielizna na świąteczny prezent: Hit i kit
Prezenty na Dzień Chłopaka
Prezenty na Dzień Chłopaka
Najlepszy prezent dla fanów sportu
Najlepszy prezent dla fanów sportu
Prezenty last minute – z nami zrobisz to dobrze
Prezenty last minute – z nami zrobisz to dobrze
Prezenty świąteczne “Zrób to sam”
Prezenty świąteczne “Zrób to sam”
Sposoby na niechciane prezenty
Sposoby na niechciane prezenty
Kompletowanie prezentów gwiazdkowych trwa. Jednym z najczęściej wybieranych upominków pod choinkę jest bielizna. Ekspertka brafittingu Iza Sakutova, opowiedziała w Dzień Dobry TVN, które bieliźniane prezenty świąteczne są hitem, a które kitem.  

Jakiej bielizny nie dawać w prezencie?

Jeśli chodzi o zakup zestawu bielizny dla kobiety czy dopasowanego body pod choinkę, to kwestia bardzo problematyczna. Samodzielny wybór biustonosza może nie do końca się udać. Sklepy brafittingowe pracują z gamą 130 rozmiarów, więc mało prawdopodobne jest, że rozmiar z wystawy na pewno będzie pasował do indywidualnych potrzeb ciała partnerki.

- Z listy prezentów wykreślamy flanele, to nieatrakcyjne, niepodkreślające kształtów piżamy. Nie dajemy ciepłych skarpet ani bielizny termicznej. Jeśli kobieta dostanie coś takiego, zacznie powątpiewać w swoją atrakcyjność. Innym grzechem jest bielizna modelująca. To nie jest coś, z czym chciałybyśmy dzielić się z naszymi partnerami - powiedziała Iza Sakutova.

Bielizna pod choinkę - czy to dobry pomysł?

Nasza ekspertka stanowczo odradza kupowania bielizny na własną rękę. O wiele lepszym pomysłem będzie zaproponowanie, aby to nasza partnerka sama zdecydowała, co najbardziej jej pasuje. Są także inne alternatywy.

- Nawet jeśli znamy rozmiar, biustonosz tej samej marki i tego samego modelu może mieć inny rozmiar. Ciemne barwniki mają tendencje do kurczenia materiału - przestrzegała Iza Sakutova.

- Powinna być to karta podarunkowa. W innym wypadku polecam bieliznę nocną. Coś, co doda tego luksusu. W sklepach z bielizną możemy znaleźć także prezenty, które nie zrujnują naszych portfeli, ale też zadbają o kobiecy dekolt. Takim przykładem jest szczotka do masażu biustu. Nie tylko działa relaksacyjnie, ale też wpływa na jędrność. Innym pomysłem są też maseczki wielorazowego użytku. Zrobione są z medycznego silikonu, który pobudza działanie kolagenu - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości