Horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. dla Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków.

Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. Po godzinie 4.23 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Lwa. Dzisiaj na niebie utworzy się sekstyl pomiędzy Marsem a planetoidą Ceres. Sprawy wyżywienia, rolnictwa i uprawy roślin ponownie będą w obrębie naszych zainteresowań.

Horoskop dzienny na wtorek, 16 kwietnia 2024 r. - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz emanował poczuciem pewności siebie. Położenie Słońca i Księżyca daje przyjemny, ognisty trygon, który pomoże ci w budowaniu przeświadczenia, że wszystko jest i będzie dobrze. Wrócisz do wykonywania swoich obowiązków z radością i będziesz znał wartość wykonywanej przez siebie pracy. Ktoś cię doceni, a może nawet da jakiś drobiazg w dowód wdzięczności.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Dzień będzie się dla ciebie wiązał z uporczywym powracaniem do pewnego pytania, na które nie znasz odpowiedzi. Nie inaczej będzie tym razem. Twoje poszukiwania mogą być bezowocne. Kwadratura Księżyca do twojego znaku sprawi, że dzień będzie pełen trudnych doświadczeń. Wieczorem w domu może się zdarzyć niemiła wymiana zdań.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Pobyt rosnącego Księżyca w znaku Lwa przyczyni się do tego, że zaczniesz przyciągać do siebie życzliwe, pozytywnie nastawione osoby. Okaże się, że pogawędzisz sobie więcej, niż popracujesz, ale nie ma w tym nic złego. Dzisiaj będziesz dbał o to, żeby twoje relacje interpersonalne były w doskonałej kondycji. Wieczorem posiedzisz długo nad zadaniami, ponieważ trzeba będzie coś nadrobić, ale na szczęście nie będziesz senny.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj możesz poczuć się przez kogoś wykorzystany do swoich celów. Ktoś zręcznie cię zmanipulował, abyś udzielił mu informacji, wsparcia czy nauki, jak się okaże za pewną obietnicę, której ktoś nie spełnił. Niestety w pracy lub szkole trzeba bezwzględnie pilnować swoich interesów, o czym kolejny raz zapomniałeś.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes