Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów

Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 - Lew, Panna, Waga, Skorpion
Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia dla Lwów, Panien, Wag, Skorpionów. Wejdziemy pod wpływ koniunkcji Merkurego i Wenus, które znajdują się w znaku Barana.

Słońce rozpoczyna dzień w znaku Barana. Tuż przed godziną 16:00 nasza centralna gwiazda przejdzie do znaku Byka. Rosnący Księżyc znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Ryb, a Jowiszem przebywającym w znaku Byka. Ponadto wejdziemy pod wpływ koniunkcji Merkurego i Wenus, które znajdują się w znaku Barana.

To będzie fantastyczne zakończenie tygodnia pracy. W piątek będziemy nastawieni na budowanie więzi i zaczniemy ożywiać nasze kontakty towarzyskie. Wieczór dla większości znaków zodiaku będzie wiązał się z imprezowaniem, wieloma rozmowami i śmiechem. Atmosfera będzie swobodna i radosna. To dobry moment, aby spotkać się na romantycznej randce. Dzisiaj będziemy elokwentni, taktowni i subtelni, a potrzebne słowa czy riposty znajdziemy w mig.

Horoskop dzienny na piątek, 19 kwietnia 2024 r. - Lew, Panna, Waga, Skorpion

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W tym dniu będziesz żył sprawami innych. Dzisiaj niewiele czasu zostanie ci na to, aby tak naprawdę zająć się sobą i swoim domem. Będziesz się przemieszczał od drzwi do drzwi. Zapukasz do kilku miejsc oficjalnych ale również odwiedzisz kilku znajomych. Masz wrażenie, że w piątek robisz za darmowego szofera i psychologa amatora.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Merkury będzie aktywnie uczestniczył w spotkaniu z Wenus i jest to dla ciebie impuls do tego, aby zaproponować bliskiej osobie wyjście do teatru, galerii sztuki czy na koncert. Dzisiaj jesteś w dobrym nastroju, czujesz się uspokojona i bezpieczna Panno. Wszystkie nieporozumienia i kłopoty zostały zażegnane. Masz teraz doskonały moment na regenerację i odzyskanie poczucia, że jesteś piękna.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Opiekująca się tobą Wenus znajduje się w objęciach Merkurego. To wiąże się dla ciebie z wieloma pasjami i ogromnym przypływem emocji. Zaszumi ci w głowie. Dzisiaj z łatwością wyrazisz siebie i to co czujesz. W bezpośredni sposób zaczniesz mówić o swoich uczuciach. Czeka cię niezwykłe spotkanie lub rozmowa z kimś, kto może być tak fascynujący, że zapomnisz o całym świecie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Układ na niebie dla innych znaków jest dość przyjemny, lekki i swobodny, a ty zamiast się bawić zostaniesz w pracy. Niestety dzisiaj trzeba przypilnować interesów i tego, żeby coś zostało opłacone lub wykonane na czas. Podwiniesz rękawy i zaczniesz robić za dwóch. W tym dniu możesz czuć się przez kogoś zmanipulowany, ponieważ zostały na ciebie zrzucone nie twoje obowiązki, a ty się temu nie przeciwstawiłeś.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/sarayut Thaneerat

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki